Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Americas Army kłopot...


Recommended Posts

to jest wina punkbustera, podobne problemy sa na innych grach z niego korzystajacych...

 

a zeby bylo smieszniej, nikt nie kwapi sie z poprawieniem tego bledu.

Pierwsze slysze...

1 - ramu masz conajmniej 2x za malo;

2 - grafika... Co prawda kraza legeny ;) o takich co to na Rivach graja, ale gf2, zapewne mx 200 to jednak nie to...

3 - ...Americas ArmySystempbpbweb.exe

Odpal, zauktualizuj.

Zobacz czy dalej nie tak.

Jesli komunikaty od pb leca, to wpisz w konsoli pb_security 0.

Sprawdz temp. procka.

Potestuj czyms maszyne przy wiekszych obciazeniach.

Dla procka np. superpi, dla grafiki jakies benchmarki...

Sprawdz, jak nie masz jak inaczej, palcem temp. roznych czesci kompa.

Radiator, grafika, mosquety (czy jak to sie tam pisze... takie kosteczki do okola procka), pamieci etc.

Watpie, zeby to pb taki problem powodowal, chyba, ze komp. nie jest w stanie pociagnac gry ze sprawdzajacym go pb...

Link to post
Share on other sites

Hmm... fakt sprzęt mam słaby PIII700,Gf2 32mb, 256 ram. <- na tym poprostu nie da się normalnie grać w AA. Bedzie skakac jak zajączek po polanie ale powinno działać i nie wypieprzać się.

(testowane na identycznej konfiguracji - z tym że mniej ramu bylo).

 

Więc albo ci się coś wali w kompie - sprawdź wszystko co napisał WOjtas^, albo poczekasz na wyjście nowego PB... bo to nie pierwszy raz już takie coś widzę (na różnych konfiguracjach sprzętu).

 

Jeśli masz możliwość - to sprawdź też czy Call of Duty (czy cokolwiek innego co korzysta z PB) wywala w grze na multi.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Niestety nie pomaga to. Przechodze trening proboje zapisac pojawia sie ten błąd. Wychodze z treningu loguje sie ponownie i treningu nie mam zaliczonego .. ;(

 

[ Dodano: 13.02.2006, 22:22 ]

Juz znalazlem odpowiedz na forum zagranicznym. Ten błąd jest wynikiem naprawiania serweru.

 

Zaczekałem jeden dzien i wszystko jest juz wporządku.

 

Pozdrawiam Bartkie

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

No tak to jest chwile nie pograsz i juz jakies klopoty.

Odpalam gre (w koncu mam kompa :D i net) 2.6 po wlaczeniu treningu MOUT wsio wporzadku w miare ladnie chodzi, ogolnie jest oki. Natomiast proba podlaczenia sie do jakiego kolwiek serwera konczy sie totalna zwiecha kompa ?? ki diabli Jakies sugestie??

 

[ Dodano: Czw Maj 04, 2006 11:55 pm ]

Na cale szczescie dokupienie troche ramu (teraz mam 1Ghz) wystarczylo . HMM Wojtas a ciebie gdzie wcielo zawsze mozna bylo liczyc na twoja rade w tej tematyce ale ostatnio cie nie widuje(hehe widuje) tutaj.

Co do grania razem Boron masz moj nick w podpisie jak poszukasz na Tracker'ze albo na eye'u to znajdziesz zapewne nie tyllko mnie, ale i innych. Ja zawsze z checia pogram z innymi.

Pozdr

Link to post
Share on other sites
Guest Anonymous

Witam.

Zapowiedziana została nowa wersja gry mianowicie 2.7.. Więcej info(po polsku): www.americasarmy.pl lub na bieżąco(po angielsku) www.aaotracker.com

 

Pozdrawiam

:F

Link to post
Share on other sites

Heh witam a ja mam inny problem. W AA troche grałem (v2.3) i nie miałem żadnych problemów, niski pingi etc.... Ale gdy po przerwie zainstalowałem v2.6 to zgroza, pingi latają jak chcą :wink: Na poprzedniej wersji wszystko było ok a teraz.... jak pozbyć sie tych pingów, łącze internetowe mam takie same jak wtedy. Może to PB szwankuje?

 

 

 

Cheers

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Bo to panowie pb najczesciej...

Po nowych updatach co chwile robi screenshoty.

Poza tym przez jakis czas byly klopoty zwiazane z wprowadzeniem nowego rodzaju statystyk, co wymagalo zmiany oprogramowania na serwerach (do konca bedzie to zaimplementowane w wersji 2.7).

A tak nawiasem - zapraszam do wspolnej zabawy z naszym klanem. Prawie wszyscy czlonkowie airsoftowego PSS sa jednoczesnie czlonkami klanu americasowego [PSS]. Gramy czesto na extraction (ostatnio). Mam nadzieje, ze w ciagu najdalej miesiaca bedziemy miec trackowany, honorowy serwer :-)

 

Drugim nawiasem :-) :

- moze podzielicie sie nickami pod jakimi gracie w AAO, cobym mogl sobie w buddylist na trackerze wpisac? Moj nick jest w stopce :ok:

Link to post
Share on other sites

mam wersje na linuxa i jak to zainstalowac????????????????????

 

[ Dodano: Sob 20 Maj, 2006 21:35 ]

sciagnalem wersje AA na linuxa zainstalowalem i wsio ok

klikam na plik z gra i nie chce odpalic... :evil:

i nie wiem co mam teraz zrobic

pzdr

 

[ Dodano: Sob 20 Maj, 2006 21:35 ]

sciagnalem wersje AA na linuxa zainstalowalem i wsio ok

klikam na plik z gra i nie chce odpalic... :evil:

i nie wiem co mam teraz zrobic

pzdr :F

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...