Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gumki często się "zużywają" (pękają itp ) w tym modelu...

Jeżeli za mocna skręciłeś HU to możliwe że śruba którą regulowałeś HU uszkodziła gumkę...

BTW Tam nie ma żadnego dystansera, śruba jest bezpośrednio odpowiedzialna za regulację.

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Hej. Ruger jest już w moim domu tylko mam trochę newbie pytanie. Na forum czytając o magazynkach w gaziakach ciągle się mówi o uszczelkach i zaworach. O ile zawór znalazłem to nie wiem dokładnie jak to z tymi uszczelkami. Znajdują się one w obudowie magazynka, czy może jakoś na zewnątrz?

Link to post
Share on other sites

Hej, to znowu ja. Chyba problem z hop-upem też mnie dotyczy. Sprawa u mnie wygląda tak. Strzelając z małej odległości w puszki podkręca mi kulkę do góry, jednak, gdy strzelam w dal to nie widzę żeby kulka zawijała do góry. Sprawdzałem to na kulkach 0,25 P&J, 0,25 G&G i 0,23 Xtreme precision. Wszędzie sprawa ma się podobnie. Regulacja nic nie daje. Rozebrałem replikę i zobaczyłem, że moimi kluczami nie mogę tej śrubki do regulacji przekręcić, ale gumka nie wystaje bardzo więc skąd takie podkręcanie. Próbowałem na przyciętej gumce od aega i też jest podobnie. Może troszkę lepiej. Może to się dotrze? Czy lepiej pomyśleć o cięższych kulkach?

Edited by Vetius
Link to post
Share on other sites

U mnie również lekko ta część się sklepała więc to chyba normalne, ale mam pytanie. Strzelałem godzinkę temu z tego rugerka przy temperaturze 10 stopni C i usłyszałem, że magazynek syczy. Dokładnie chyba z górnego zaworu. Wystrzeliłem gaz do końca i znowu napełniłem i również było syczenie, ale wystrzeliłem normalną ilość magazynków czyli to było chyba 8 lub 9. Nie wiem czy to normalne czy może już się pojawiła jakaś nieszczelność. Teraz magazynek jest lekko napełniony i gdy leży obok mnie na biurku to już nic nie słyszę. Lekki syk słyszę, gdy wręcz zaczynam wkładać magazynek do ucha. Może to już było wcześniej tylko właśnie tego nie słyszałem. Zawsze, gdy kończyłem strzelanie lekko napełniałem magazynek i po tygodniu leżenia dalej mogłem strzelać więc najwyżej zobaczę jak będzie teraz. Co wy o tym sądzicie? Mam jeszcze jedno pytanie. Jak to jest dokładnie z tym napełnianiem magazynka bo jak wsadzę butlę z gazem do magazynka i napełniam to nic nie słyszę żadnego syczenia chyba, że słabiej przytrzymam, ale dalej nie wiem kiedy mam magazynek napełniony do pełna i robie to na czuja. Możecie mi poradzić jak napełniać ten magazynek?

Link to post
Share on other sites

Magazynek napełniam tak by butla była do góry nogami ;) Ale to oczywiste, no i w miarę napełniania gdy zwolnie zawór słychać takie ziuuuuuuu Jak gaz przelewa się do magazynka. I słabnie aż słychać że przestał sie przelewać. A co do zostawiania magazynków to na ulotce z taiwana jasno pisze że powinno się zostawiać napełnione gazem bo nie przemieszczają się oringi ;) Ale to tylko ulotka taiwana ;-)

 

Pozdro!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Mam ten karabinek, jest oki, ciężkawy spust, mała ilość strzałów, ale na kulkach 0,30 albo 0,33 śmiga wspaniale, mam na nim posadzona lunetkę 3-9x40AO i można się pobawić, powtarzam pobawić w niby snajpera. dostaniesz kulkę z elektryka i ci przejdzie snajperowanie z rugerem. jest dobry jako zapas a nie broń główna, i jest głośny więc może zdradzić pozycję, choć pojedyńczy strzał nie jest łatwy do zlokalizowania.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...