Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 1 month later...

Witam,pozwolicie,ze podlacze sie pod temat

Do asg wracam po roku przerwy.Czy moglibyscie mi doradzic w sprawie kupna pistoletu na greengas?

Chodzi mi o dwa modele hi-capa 5.1 we http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_47&products_id=5952&name=WE_-_HiCapa_5.1_-_Full_Metal oraz m190 special force full metal http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_47&products_id=562&name=HFC_-_M190_Special_Force_-_Full_Metal

 

z gory dzieki i pozdrawiam:)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

po prostu załóż nowy temat, będzie najlepiej :)

ja bym chciał żeby był ten kontynuowany z czego słyszałem HiCapa 5.1 TM to prawdopodobnie najlepsza klamka na rynku, dexter czytalem tez twój artykuł w Opforce o MK23 TM właśnie nie długo będę na kupnie pierwszego gaziaka, no i dla mniej największa zaletą będzie to że mk 23 nie ma BB i jest cichu ale z 2 strony jak miałem w rękach HiCape kumpla no to po prostu bajka, szkoda tylko że zamek z kompozytu ... jak myślicie która będzie lepiej snajperowi robić ??

Link to post
Share on other sites

Chcesz być snajperem z Hi-Capą..? :icon_razz2:

 

Pozdrawiam,

Lambert

 

HiCap-ą samą jeśli to pytanie miałeś na myśli to pytanie było po prostu głupie... ogólnie to 3 repliki bede nosil xm110 CUSTOM, mp5k GBB i jakąś klamkę, ale nie wiem jaką, chce włąsnie mieć jakąś bardzo cichą broń na krótki dystans ... daleko słychać HiCape ?

Link to post
Share on other sites

hmm czemu ?? jeśli dobrze się je rozmieści to wcale nie przeszkadzają :) zresztą to raczej standardowe wyposażenie, karabin snajperski, 2 bron automatyczna i pistolet ... mp5k jest tak małe że można je na rzepie do klatki przypiąć, co do pistoletu kabura na plecach pod ghile i jest ok, wcale nie musi mi to utrudniać, a że chce mieć 3 repliki przy sobie to coś złego ? na pewno będzie mi lepiej niż z mp5sd5 które muszę teraz tachać :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...