Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rk-03 nowa wzmocniona wersja


Recommended Posts

to mój pierwszy temat na forum więc witam wszystkich miłośników asg - Marcin z wielkopolski

 

Myślę nad zakupem repliki rk-03 i zanalazłem na allegroo fertę tego typu:

http://allegro.pl/asg-karabin-aks-74-full-metal-drewno-410-fps-i1221995247.html

sprzedawca pisze, że jest to jakaś najnowsza wzmocniona wersja i ma w sTocku ponad 400fps, na pytanie na czym to wzmocninienie polega nie bardzo potrafi odpowiedzieć, pisze, że to nowość po prostu. Czy dboyi wypuścił jakąs najnowszą wersje tego modelu? Widze tez że cena w porównaniu z tymi jakie miał nawet rk-03 sw jest bardzo wysoka.

Wiadomo wam coś na temat jakiś nowych wersji rk-03?

Edited by kapalek
Link to post
Share on other sites

Co do jakości cymy i dboyi to po przeczytaniu chyba wszystkiego na wszystkich forach wychodzi, że cyma ma niewątpliwie lepsze bebechy, jednak zewnztrenie według większości wypowiedzi lepiej się prezentuje dboyi. Kto wie czy w ogóle jeszcze zobaczymy chińczyki w sklepach. słyszałem, że chińskie fabryki replik broni zostały zamknięte przez tamtejsze władze.

Link to post
Share on other sites

Cóż z bebechami różnie bywa, mój rk-05 boyi/pj śmiga od roku na stockowych częściach w tym dwa miesiące na lipolu 11.4v i nie mam z nim żadnych problemów. Na ostatnich manewrach pożyczyłem koledze lipola o tych samych parametrach co mój i zębatki w jego cm 0.48 zostały zmielone. Rzecz w tym, że nie wiem jaki dokładnie przebieg ma jego replika, ale na pewno miał ją dłużej niż ja swoją. Nie twierdzę na podstawie tego przypadku, że boyi/pj ma lepsze bebechy od cymy po prostu opisuję własne doświadczenia;].

Edited by malacz
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...