Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 [APS]


Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

creative, jak chcesz mieć tą replikę na dłużej to poczekaj do końca gwarancji ( lub poproś o montaż dokupionych części krakmanów, wtedy nie stracisz gwarancji), a także poprawić jej osiągi kup:

 

-Lufę precyzyjną:

http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_lufy_precyzyjne/lufa_precyzyjna_6_03mm_do_m4_src-129.html

- Nową gumkę hop-up:

http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_gumki_hop-up/gumka_hop-up_guarder-84.html

-Koniecznie batkę ( rzadko w stockowych chinolach dają porządne)

http://www.taiwangun.com/akumulatory_i_ladowarki_akumulatory_li-po_li-ion_lifepo4/akumulator_li-ion_1350_mah_11_1_firefox-1794.html

- A co do GB to wymień wszystkie plastikowe części na metale, je też kupisz na taiwangunie.

 

I tak nakładem 300-400 zł masz replikę na lata.

 

Oczywiście to co ja piszę, jest sprawdzane na szybko, części podane wyżej powinny pasować - ale nie muszą, zresztą jak będziesz to u krakmanów montował to wszystko ci powiedzą.

Link to post
Share on other sites

Tez miałem ze się wszytko grzało usuń ebb i po sprawę ja na 9.6 mam ok 16-17 kulek na li po 11.1coś ponad 23-24

9.6 1500[batimex]wystarcza na wystrzelanie ok 1500-1700bb

A żeby wymienić gumkę musisz wymienić komorę i dysze bo zwykła gumka będzie powodowała zacinki i plucie kulkami .

Link to post
Share on other sites

tylko to usunięcie EBB nie jest takie proste jak się zdaje... Rafik1213 ty rozkręcałeś GB i "rozpsułeś" EBB? Ja mógłbym pomóc ale to by wymagało zdjęć, gdyż z kolegą tą replikę rozkręcałem i nie pamiętam idealnie co gdzie jest. Jak już się decydujesz na wyjęcie EBB to pomyśl też na ustandardowieniem GB, także formą ja ci mówię co robić - ty robisz, wysyłasz zdjęcie- ja ci mówię co robić - ty robisz, wysyłasz zdjęcie itp.

Edited by chrislacorunna
Link to post
Share on other sites

Ja rozumiem że ten APS jest "full metal", ale tak najbardziej do niego EBB ciągnie. Na potrzeby owego Blow backa, Gearbox jest niestandardowy, a niestety te niestandardowe części są z plastiku. W sumie za podobną cenę można dostać BOYI'a, tam już z samego początku nie masz EBB, w GB nie ma praktycznie plastiku, a co za tym idzie żywotność repliki jest większa, bez kombinowania. Sorry, ale ja tego nie rozumiem, czemu wymontowywać (sam to zrobiłem, ale dlatego że kolega chciał) EBB, skoro to jest jedyna rzecz, która wyróżnia ASR101 spośród konkurencji. Niestety to EBB jest kijowe, więc tak właściwie to te repliki APS (choć kiedyś bardzo chciałem je kupić), nie oferują niczego więcej niż np. BOYI, ICS.

Edited by chrislacorunna
Link to post
Share on other sites

Ojej W boyiu nie ma plastiku :) to chyba go nigdy nie miałeś w spr Boyia była tylko metalowa komora hop up a reszta to sam plastik .

Czy ja wiem czy nie warty jest to zwykły v2 po paru przeróbkach .

Tu jest recenzja http://wmasg.pl/pl/armoury/show/79130

A tu fotki GB

PICT0230.JPG

Nie standardowy jest antirivals ,popychacz dyszy , Dysza komora gumka tu żeby cokolwiek wymienić musimy wymienić te 3 rzeczy na raz .

Ogólnie to spróbuje zrobić tuning do 450fps jak się sypnie to wróci stok i kupie sobie coś lepszego .

Link to post
Share on other sites

1.450 z niestandardowym.. życzę powodzenia, jedna część ci się zetrze/złamie i będziesz miał nie lada problem.

 

2.Ja coś kojarze, że w BOYI'u nie było plastiku ( wiadomo coś być musi ), a na pewno było go mniej niż w replikach APS.

 

3."antirivals"? Może chodziło ci o antireversal?

 

4.Nie warto, gdyż jak wymontujesz EBB to będziesz miał zwykły Gearbox v.2 z bardzo ograniczonymi możliwościami tunningu.

Link to post
Share on other sites

Ogólnie to spróbuje zrobić tuning do 450fps jak się sypnie to wróci stok i kupie sobie coś lepszego .

 

Daj znać jak zrobisz tuning.

 

 

4.Nie warto, gdyż jak wymontujesz EBB to będziesz miał zwykły Gearbox v.2 z bardzo ograniczonymi możliwościami tunningu.

 

A teraz gb jest niezwykły?

I jak ograniczy się tuning?

Link to post
Share on other sites

Sam nie wiem o co mu chodzi .

Bez ebb masz mniejsze obciążenia gerboxa oraz silnika na dłużej styknie czy batką .

Co do tuningu na ten szkielet nie wkładał bym więcej niż m125 .

A tu masz opłacalność tuningu

Łożyska stalowe ślizgowe 10-40zł

Jakiś wzmocniony tłok np shs 25-60zł

Zestaw bor up lub zestaw cichej głowicy tłoka cylindra bor up to wydatek 170-300zł zakup cichej głowicy tłoka i cylindra 70-150zł

Wzmocniona prowadnica sprężyny 20-60zł

Komora hop up to wydatek 10-130zł

Dysza 10-45zł

Gumka hop up 20-50zł .

 

Gerbox to standardowy GB v2 rozbudowany o moduł ebb.

Edited by rafik1213
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...