Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Tak jak w temacie. Jakie są różnice między repliką powiedzmy colt 1911 a typową hi ca. od We albo KJW. Pytanie zadane związku z kaburami z tworzyw/plastiku. Gdyż zazwyczaj są one do 1911 czy tez glocka czy CZ? Czy posiadając hi cape powiedzmy od KJA, będzie ona pasować do takiej kabury:http://www.taiwangun.com/wyposazenie_taktyczne_kabury_torby/kabura_na_platformie_udowej_z_mozliwoscia_montazu_na_pasie_taktycznym_do_1911_-bk_a_c_m-1750.html?

Link to post
Share on other sites

Hicapy mają szersze zamki więc plastikowe kabury od 1911 nie będą pasowały. Kabury hicap będą pasowaly do modeli różnych producentów bo hicapy mają zamki podobnych rozmiarów. Tu bedzie tylko decydowała długość zamka (czyli od 3.8 do 7 cali). Jedynym modelem sztywnej kabury z którym się spotkałem pasującej do obu modeli to EA Gear FOB a to tylko dlatego że da się ją regulować (i chyba jest to jedyna poza "wieszakami" do ipsc plastikowa kabura do hicap)

Inaczej wygląda sprawa z kaburami miękkimi gdzie należy tylko dopasować gabaryt repliki.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

 

masz może MS2 z ASAP ten zestaw zawieszenia?

 

yhym :wink:

Fakt faktem że bardziej go uzywam do P90 i GCC bo z eMką jeszcze nie doszedłem do porozumienia.

 

Co do pistoletu zasilanego co2. Raz: z zasady mają one spore moce wykluczające je z bliskich starć. Dwa: po doświadczeniach z CP99 (4,5mm) doszedłem do wniosku że ta wytrzymałość co2 na niższe temperatury to mit. Trzy: kwestia ekonomiczna, co2 jest poprostu droższy w eksploatacji niż gg.

 

 

 

Moją HC 5.1 ale od TM przypasowywałem do kilku kabur dedykowanych do 1911 (tych sztywnych, nie tkaninowych) i czasami pasuje-czasami nie. Jak to z chińszczyzną.

 

Pewnie i tak. Pasowałem chińskie hicapy i chińskie 1911 do chińskich plastików

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...