Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-4 - od APS czy ICS


Recommended Posts

Witam

Planuję zakup nowej broni dla członka oddziału szturmowego (głównie do walk na małe/średnie dystanse w lesie, czasem elementy CQB).

Decyzja padła na M-4 z teleskopową kolbą ze względu na wiele dostępnych części do późniejszego modyfikowania.

Mam na oku M4A1 universal od ICS (tania wersja zwykłej emki tej firmy) (cieszą się dobrą opinią i łatwo się je rozkłada) oraz M4A1 full metal EBB od APS

O M-4 ICS wiele słyszałem dobrego, poza tym to jedna z największych firm Airsoftowych.

M-4 od APS nie wiem zbyt wiele ale na youtube wygląda całkiem całkiem (ma BlowBack).

Liczę na Wasze doświadczenie

P.S.Chcę też od razu wrzucić lufę precyzyjną, potem może lepsza sprężyna itp. (chciałbym osiągnąć ok.350FPS i poprawić celność), a także dokupić kolimator (najprawdopodobniej ACOG)

----------------------------------------------------------------------------------

Temat do przeniesienia do AEG, przez mój błąd trafił do sprężynowych.

Edited by RubyPerez
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Odpuść sobie zarówno APSa jak i ICSa Universal. Te repliki są nieopłacalne i bywają awaryjne (zwłaszcza APS).

 

Najlepszymi emkami będzie III generacja (A&K/P&J) oraz IV/V generacja JG (GFC), jeśli szukałbyś taniej repliki lub II generacja KWA jeśli byłbyś w stanie dołożyć.

Widziałem parę sypniętych emek APSa oraz ICSów Universali. Nigdy bym ich nikomu nie polecił.

 

Jeśli chciałbyś mieć 350 FPS, to wystarczy wrzucić słabszą sprężynę, a żywotność repliki dodatkowo wzrośnie. Jeśli chodzi o lufę precyzyjną - A&K/P&J czasami miewają problemy ze szczelnością, jeśli do stockowej komory hop-up wstawia się lufę precyzyjną.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...