Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m6 black eagle cyber gun


Recommended Posts

  • 4 months later...

Przyczepię się:

1. Schaboszczak

2. Dział

3. Jak nie umie szukać w komisie, to... Takie rzeczy na PW.

4. To shit. Bez teflon-fixa do niczego się nie nadaje, z fixem jest troszkę lepiej. Otworzyłem cylinder (jupi, a jednak się da!), naprawiłem złamaną plasticzaną prowadnicę, uszczelniłem głowicę. Mogło być pięknie, ale ten poryty BAX tylko wkurza - stockowa gumcia zamarza nawet na plusie, a poza tym przepuszcza mi na styku z dyszą. Tylko tam, bo wszędzie indziej nawaliłem teflonu, a w tym miejscu się nie da. Komora to kopia z VSR, więc nie ma dystansera, tylko docisk. Który jest krzywy. Szykuję się do zrobienia normalnego otworu w lufie i założenie czarnej systemy/guardera. Spiłuję "ząbki" z docisku i przykleję dystanser, najlepiej typu H. I może wtedy coś z tego będzie.

Link to post
Share on other sites

Niestandardowa. Ale od VSR powinna podejść po zdjęciu plastikowej nakładki na koniec lufy. I zrobieniu w stockowej lufie opisanego już wycięcia/wsadzeniu precki.

 

Komora patrząc po zdjęciach to kopia tej z VSR, więc na 99% podejdzie.

 

Na razie było małe malowanko i szlifowanie tyłu receivera, żeby weszły śrubki trzymające tył cylindra. Bo cylinder mi się nie chciał dopchnąć do końca i przez to była nieszczelność na styku dyszy i kołnierza.

 

Jeśli niedługo będę miał czas (wątpię) i coś ciekawego osiągnę (jeszcze bardziej wątpliwe), to założę nowy temat o m6, gdzie wszystko opiszę i wrzucę sweetfocie :wub:

 

Bo istniejące już tematy to schaboszczaki, w dodatku pełne pierdołów.

 

A MOGŁEM KUPIĆ AEGA!!! :sciana:

 

PS Słyszałem o komorach PDI, regularnie czytam temat o VSR-kach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...