Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

no więc tak.

chcę kupić sobie gaziaka (only CO2)

ważne żeby był full-metal lub przynajmniej zamek, kabłąk, spust i bebechy z metalu - dlaczego? nieprzyjemne doświadczenia związane z kontaktem plastikowych AEGów z ziemią i innymi przeszkodami...

ważne żeby był mocny i nie zepsuł się po 5 miesiącach

zasilany CO2,

320 fps+

celny

poręczny (desert eagle mnie kręci ale to już jest pistolet porównywalny ze strzelbą O.O)

 

 

i czy firma z której jest najwięcej CO2jek tzn. "francuski" CyberGun jest dobry.

Link to post
Share on other sites

cybergun? co o tym powiesz?

 

a jak nie to co, GG? GG starcza na mniej czasu (nabicie GG to 2 magi, na naboju zas ponoc do 4-5 magow dochodzi) i jest droższy w utrzymaniu :(

:wink:

Eee?

Kapsuła Co2 starcza max na 2 magazynki w gaziakach z BB (blowback). Pomijam rewelacje NBB...

Nigdy klamka na CO2 w kapsułach nie będzie tańsza w utrzymaniu od GG.

 

Co do CG, to daj sobie spokój to są zazwyczaj produkty rebrandowane takich firm jak KWC, KJW itp Także bez szaleństw....

Edited by pidzejfat
Link to post
Share on other sites

Taaak, mnie tylko ciekawi: jakim cudem chcą zrobić replikę 1911 na CO2 skoro kapsuła na CO2 jest szersza niż magazynek do 1911? Ano muszą być pozmieniane wymiary- już nie replika do końca. Będzie kosztował kilakrotnie więcej niż 400zł a poza tym jakoś mnie nie podnieca, za dużo ochów i achów, poczekam aż wyjdzie :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Niezawodne i dobrze zrobione gaziaki to powyzej 500 zł dopiero... dobre gg dają tyle samo strzałów co co2 czyli 2 maks czasem prawie 3 magi (pomijam zime)

Np moj p226 TM w lecie 2 magi i wiekszosc 3go. Ale nawet najlepsza replika gbb sie zepsuje jesli nie bedzie sie jej czycic...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...