Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc w doborze repliki


Recommended Posts

Witam wszystkich Forumowiczów.

Pragnę uzyskać na tym forum kilka informacji które pomogą mi w wyborze repliki + ew. szpeju do niej.

Więc na początek kilka faktów, interesuje mnie szpej typowo związany z replika oraz możliwość poznania dręczącego mnie pytania jakiej firmy replikę wybrać.

Zapas pln'ów przewidziany jest w granicach 2000zl na replikę i 1000zl na szpej

 

Oczekiwania:

-AEG/GBB

-Rodzina m4

-Oszynowanie

-składana kolba

 

 

 

- M4 RAS - Colt's Firearms - G&P

+ Tuning karabinów firmy G&P / LEVEL I - ok 420fps

 

- Zawieszenie taktyczne Magpul PTS MS2 Czarny - Magpul

 

- Magnifier 3x

 

- EoTech 552

 

- jakieś magi (real-cap najlepiej) 4x + Magpul'e

 

- G&P NiMh 8.4V / 2200 mAh

 

- acucell 6 (ładowarka)

 

To taki mój mały zestaw, więc proszę się wypowiedzieć na jego temat albo zaproponować coś w tych zakresach cenowych.

Link to post
Share on other sites

http://www.casg.pl/product-pol-756-KWA-M4A1-SR5-Gen2.html Świetny do cqb. Dobra ilość fpsów, niesamowity ROF. Można do niego przyczepić masę szpeju. Dla ciebie idealny. Do tego 10% lasu też się nada. KWA to ogólnie dobra marka, w szczególności druga generacja.

 

Oprócz tych przyrządów celowniczych, które podałeś, możesz też z boku dać mu latarkę/laser, z dołu granatnik jak ci się zachce.

 

Sam bym go brał ale ja nie strzelam cqb.

Edited by Hawk995
Link to post
Share on other sites

fps'ow najlepiej jak najwięcej ponieważ przyda się to do otwartych terenów. Myślę że te 420fps wystarczy.

Hawk995 niestety ta opcja odpada ponieważ jest niedostępny oraz wizualnie nie podobają mi się takie mody jak tankery itp. te 80cm myslę ze to minimum.

A co do lasera i latarki chce kupić puszke apeq? jakoś tak.

Link to post
Share on other sites

Magnifier ?? Dla powiększenia 3x i dla wyglądu całości. Planuje wykorzystywać ten set do treningów oraz pewnie strzelanek. CQB 90% las 10%

 

 

Jeszcze raz -----> treningów

 

BTW jestem rozsądny i doświadczony więc np. może z 5m strzele z gaziaka (330fps)

 

Wiecie czuje sie tu jak to nie tylko ja miał jakiś problem.....

 

i jeszcze raz

 

Wiem jak sie bezpiecznie obchodzić z bronią (ostrą i asg) więc proszę bez jakiś wymysłów o biciu

Magnifier ?? Dla powiększenia 3x i dla wyglądu całości.

Możemy wreszcie przejsc do tematu a mianowicie wyboru karabinka ?

Link to post
Share on other sites

Skoro jesteś doświadczony to po kiego grzyba zadajesz bzdurne pytania odnośnie repliki?

Bierzesz taką która Ci pasuje i jazda.

 

No chyba, że nie wiesz jaka Ci pasuje to wtedy nie jesteś doświadczony.

 

Następne. Skoro chcesz replikę 90% CQB to naprawdę nie wiem po co Ci >400 fps. Nawet gdybyś miał te 360 to do lasu Ci powinno starczać w szturmówce.

 

A co do magniferu w CQB to :wink:

 

No ale widocznie tak doświadczona osoba jak Ty wie co pisze.

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiesz tego 2x napisałem ale widać ze trafiłem do działu opóźniony a nie zielony.

 

no i jeszcze raz napisze :)

 

możemy przejść do konkretów ?? napisze jeszcze dokładniej .... jeśli jeszcze ktoś jest na poziomie eliasz'a

 

Proszę o odpowiedź interesuje mnie jaki karabinek do 2000zl, pod względem jakości i niezawodności.

 

a po co mi Magnifier po to że mam wolne 3000zl i chce mieć Magnifier

 

i jeszcze raz

 

Proszę o odpowiedź, interesuje mnie jaki karabinek do 2000zl, pod względem jakości i niezawodności.

 

 

i proszę nie piszcie już głupot DZIĘKUJE

Link to post
Share on other sites

To jest niedowiary co się dzieje po jakiego tu zaglądasz jak nie potrafisz pomóc ??

 

 

dam ci dobrą rade nie odpowiadaj :D

 

 

a wiec Panowie i Panie

 

interesuje mnie jaki karabinek do 2000zl, pod względem jakości i niezawodności.

(rodzina m4 kolo 80cm długości)

Link to post
Share on other sites

@Mercenaries:

Hahaha...

 

Konkret jest taki- za 3 tysiące PLN lepiej wykup sobie jakiś semestr nauki w porządnej szkole.

Albo ze 2 miesiące intensywnych korków z języka ojczystego.

 

A jak już dorośniesz to wtedy pomyśl o hobby. Bo jak na razie to klasyfikujesz się na kolejnego wmasgowego błazna.

 

 

 

PS> A tak zupełnie na poważnie... Skoro piszesz, że jesteś uber pro i doświadczony gracz. To jakim cudem nie wiesz jaką replikę kupić za 2k?

I te teksty w stylu- all magpul itd. Taki trochę tani szpan. Tak samo jak z magnificerem- nie wiem po co mi to, ale se kupię.

Link to post
Share on other sites

Mercenaries, 420 fps to stanowczo za dużo do CQB, taka replika jest za mocna i niebezpieczna dla innych uczestników. Kilka osób Ci to powtarza, a do Ciebie nie dociera, w zamian zaczynasz obrażać innych użytkowników. Zastanów się nad sobą. W świetle Twojego zachowania tutaj wysłanie raport na post innego użytkownika to czysta kpina.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...