Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynek BOX


Recommended Posts

Upośledzony to jest grzechotnik.

 

Low capy nie grzechoczą, natomiast ta puszka grzechocze - wsyp sobie 5000 kulek do kartoniku,i pobiegaj z tym. Zobaczysz co i jak.

Dzięki. Szkoda tylko, że nutka ironii i człowiek się gubi. Dopełnieniem może być "chłopski rozum" i post Foki.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Faktycznie mój błąd, nie przeczytałem opisu ale tak naprawdę to mi chodziło o taki tylko kompletny (ogólnie zasada jak one się zachowują), nie ze sklepu tylko używkę a link wstawiłem bo zdjęcie było identyczne.

Tak czy inaczej faktyczne "grzechotnik" więc chyba se daruje.

 

Dzięki za sugestie

Link to post
Share on other sites

Haha piekny temat.

Ale tak zeby byc precyzyjnym jakiej odpowiedzi oczekujesz ?

Dokladnie w decybelach jaki jest poziom halasu ?

 

Czy wystarczy odpowiedz - grzechocza mocniej niz w hi-capie ?

 

Czy jednak ludziles sie ze ktos odpowie - "nie ziom, wcale nie grzechocze - jest ultra mega cichy".

Albo moze ...

"Mam ta grzechotke podlaczona do mojej snajperki 650 fps. Idealnie nadaje sie na wieksze imprezy gdzie masz daleko do kulek i potrzebujesz nosic ze soba zapas na trzy dni. Moze w snajperce wyglada dziwnie, ale jak sie wsypie do pelna, napakuje waty - to wcale nie slychac grzechotania jak biegasz. Zreszta ze snajperka to przeciez tylko kampisz w krzakach wiec problem biegania i grzechotania odpada zupelnie."

 

Oczywiscie mozesz tez sprawdzic sam - wsyp sobie do plastikowego pudelka 5000 kulek, przywies go do kamizelki i pobiegaj jakis czas.

Wogole zapomniales o jednej istotnej sprawie. Jakosci wykonania wiekszosci Boxow.

Ten akurat jest nakrecany recznie (wiec taka lipa). Ale te elektryczne to dopiero sa cichutkie jak je podkreca silnik. Z daleka slyszysz ze ktos nakreca maga...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...