Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

li-po modelarski a kable niskooporowe


Recommended Posts

Moron przyjacielu demonizujesz!! Stockowe Cymy już od serii 036 wytrzymują bardzo dużo. Dla przykładu biegam z taką właśnie cymką od 2 lat zasilane oczywiście lipo 11,1v (różne pojemności i C, głównie te tanie "turnigy"). Na początku tego roku pozmieniałem trochę części i dlatego z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że bebechy wytrzymają taki rof bez żadnych śladów zużycia (tłok-bo on jest najbardziej narażony na zużycie był jak nowy). Tak kabelki wymieniłem na modelarskie na samym początku, gdy się przesiadłem na lipo i oczywiście pozbyłem się bezpieczniczka, który tylko zwiększał opór. Odpowiedź na kolejne pytanie również brzmi tak, mam niejakie obejście z replikami i wiem, że przy zacince dłuższe trzymanie spustu niczemu nie służy, notabene na tej replice zacinka się (odpukać) nie zdarzyła. Tak więc przyłączę się do zdania AnR-a, kocura i xela, że ze spokojem można bezpiecznik w tej cymie wyrzucić i dać te kable niskooporowe.

 

Oczywiście istnieje niebezpieczeństwo, że kulki nie będą podawane (za duży rof) ale to już inna bajka- opóźniacz na zębatkę tłokową i po kłopocie.

Edited by rodnath
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...