Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cóż, jako, że nie uzyskałem odpowiedzi w innym temacie...

 

O G36C dowiedzialem się wszystkiego co chciałem z forum. Ale o wersji od ASGDK nie ma nic. Chodzi mi konkretnie o to: http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_253&products_id=4770&name=ASGDK_-_G36C

 

Dowiedziałem się w danym sklepie, że jest to praktycznie wersja od JG z kilkoma ulepszonymi częściami. No i fajnie, a wie ktoś jakie to konkretnie części i czy usprawiedliwiają one cenę o 100zł wyższą niż tu http://metalgun.pl/product-pol-299-H-K-G36C-JG638.html

Link to post
Share on other sites

Powiem że może lepsze lożyska są w Gearbox'ie , zębatki stalowe/metalowe , moze szyny R.I.S są lepsze , ale sklep sobie stuningował replike i wystawił za wiekszą cene . Albo nie znają się na cenach ...

 

 

PS: G36 ogolnie jak dla mnie jest dobrą repliką , tanie magazynki , dobra moc zasięg , tania cena to jest atut :)

Edited by Chcu1995
Link to post
Share on other sites

Powiem że może lepsze lożyska są w Gearbox'ie , zębatki stalowe/metalowe , moze szyny R.I.S są lepsze , ale sklep sobie stuningował replike i wystawił za wiekszą cene . Albo nie znają się na cenach ...

 

 

PS: G36 ogolnie jak dla mnie jest dobrą repliką , tanie magazynki , dobra moc zasięg , tania cena to jest atut :)

:bialaflaga: Może jak nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz, to łaskawie wstrzymaj się od głosu, co?

 

Nie wiem czy coś wymieniają, najlepiej napisz maila. Pewnie jakaś głowica tłoka, zębatki, shimming i prowadnica sprężyny. Nie wiem nawet czy to się w 100zł zmieści, ale jeśli coś to pewnie to.

 

Pozdrawiam.

Edited by grzechotnik
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ok kupiłem Giete, nie w Specshopie bo zwyczajnie znalazłem taniej. Kupiłem wersje ASGDK i wiecie czym sie różni od JG? Niczym. Absolutnie niczym. To dokładnie ta sama replika, nic w GB nie zostalo zmienione, zębatki z grawerem JG, panewki, głowica tłoka i cylindra plastikowa. Jeżeli będzie ktoś wybierał między JG a ASGDK to niech bierze tą, która będzie tańsza bo to DOKŁADNIE ta sama replika, tylko sprzedawana ze znaczkiem na pedełku innej firmy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...