Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza replika do 100zł.


Recommended Posts

Witajcie.

Ostatnio z 5tką znajomych umówiliśmy się, ze zaczniemy "bawić się" w ASG. Na początku pewnie gra w lesie, później poszukamy jakichś budynków. W gronie jest już CM028 i snajperka Well MB04. Mój budżet to 100zł, ewentualnie paręnaście złotych więcej. Jestem zdecydowany na shotguna AGM Mosberg 590 z kolbą, tylko nigdzie nie widzę go dostępnego. Czy UZI (D91) bądź Micro UZI (D93) od f-my WELL to nie będzie zupełny szrot? Zdaje sobie sprawę ze to elektryki za parę groszy, ale WELL jest chyba troszkę lepszy niż zabawka z odpustu, oczywiście godzę się z problemami które sprawia grawitacyjny zrzut kulek, dziwne umieszczenie akumulatora. Czy macie jakieś inne propozycje, bądź miejsca gdzie kupie tą pompkę bądź inną sensowną?

Link to post
Share on other sites

Niestety well jest zabawką odpustową. Całym problemem jest plastikowy gearbox, który popęka po 500 strzałach. Poza tym spodziewałbyś się zasięgu rzędu 15metrów, grawitacyjnym uwielbiającym się zacinać magazynkiem oraz brakiem części zamiennych. W praktyce nie miałbyś szans z cm028 który ma spokojnie dwukrotnie większy zasięg. Za tą cenę można dostać obowiązkową ochronę oczu i przyzwoitą replikę sprężynową. W zasadzie idealnym rozwiązaniem byłby shot od AGM'u ale nie jest nigdzie dostępny. Ewentualnie możesz polować na używkę.

albo np. coś takiego:

http://www.military.pl/famas-g2-karabin-asg_3267t.html miałem kiedyś w łapkach i odniosłem dosyć pozytywne wrażenie (jak na tą cenę).

 

szkoda tylko, że nie próbowałeś poszukać wcześniej sam, wszystko było już opisane wcześniej.

 

przy okazji:

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/55683-zanim-napiszesz-przeczytaj/

Edited by t0m3k
Link to post
Share on other sites

Szczerze ? Ja kupiłem shota za 75 zł i się przejechałem strasznie, po prostu felerny model. Nie byłem z nim nawet na 1 strzelance w 2 dniu się zaczęło sypać wszystko po kolei. ; ale dzięki temu zakupiłem sobie używke cm028 i nie żałuje. Teraz po paru strzelankach widze, że z tym shotem bym gówno zdziałał. Więc tobie radze tak samo. Przemyśl to dobrze :).

 

 

EDIT:

No chyba, że wszyscy macie zamiar się strzelać sprężynkami. To już zmienia postać rzeczy. Wtedy z pompką byś sobie mógł poszaleć :D.

Edited by unit1910
Link to post
Share on other sites

t0m3k, FAMAS jest ok tylko nie za bardzo pojmuję, gdzie się go przeładowuje, no i najbardziej chciałbym długą pompkę z kolbą, a więc ten obrzyn... no tak sobie... Spokojnie, te 100zł to akurat pieniądze na pukawkę, o środkach bezpieczeństwa nie zapominam, chcę szmatki BW albo LWP, buciory BW, kapelusik weteran z małym rondem. Mam problem z oczyma, bo nosze okulary i to dość mocne, a nie chcę wydawać kroci na gogle... Na dolną część twarzy jakaś chusta w ciemnej zieleni bo arafatka na całą głowę bardziej pasuje do terrorysty, trochę by się to gryzło -.- A czemuż to są takie problemy z "chinolami"? Jakoś mało ich widzę, wszędzie czekają na dostawy. Nie wiecie ile plus minus będzie trzeba czekać aż gdzieś się pojawią?

Link to post
Share on other sites

Yhym. Jeżeli dałoby się ciągnąć to kciukiem to może i parę strzałów pod rząd poleci po wprawieniu się.

Otworzenie fabryk? A wiesz może czemu są zamknięte? Szkoda, bo pompek z kolbą w moim budżecie praktycznie nigdzie nie widzę dostępnych... Czy trudniej sie "złożyć" do dalszego strzału bez kolby? Przymierzałem się do snajperki i po pierwszych odczuciach bardzo chciałem mieć kolbę.

Link to post
Share on other sites

Nie chodziło mi o posiadanie snajperki, tylko o posiadanie kolby, ponieważ trochę bawiłem się snajperką kolegi i z kolbą bardzo fajnie się celowało. Ok, poprzeglądam yt, może znajdę jakieś ciekawe filmiki, jeżeli będę miał jakieś pytania to napiszę.

Link to post
Share on other sites

Po poszukiwaniach w sieci znalazłem jeden typ, nie wiem czy warty uwagi. DE M47 Wydaje mi się iż firma nie jest zła, jak z konkretnym modelem? Żadnych innych strzelb nie widzę, kopii Benelli TM autorstwa DE niestety też nigdzie nie ma. Jeden z was polecał obrzyna M3000 Cyber Gun. A wersja krótka bez kolby, również Cyber Gun? Jest tańszy, ale to chyba to samo w innym opakowaniu? Jest jeszcze opcja która najmniej mi się podoba, może szukać pistoletu sprężynowego? Jakoś nie podoba mi się karabin szturmowy sprężyna...

Link to post
Share on other sites

Po poszukiwaniach w sieci znalazłem jeden typ, nie wiem czy warty uwagi. DE M47 Wydaje mi się iż firma nie jest zła, jak z konkretnym modelem? Żadnych innych strzelb nie widzę, kopii Benelli TM autorstwa DE niestety też nigdzie nie ma. Jeden z was polecał obrzyna M3000 Cyber Gun. A wersja krótka bez kolby, również Cyber Gun? Jest tańszy, ale to chyba to samo w innym opakowaniu? Jest jeszcze opcja która najmniej mi się podoba, może szukać pistoletu sprężynowego? Jakoś nie podoba mi się karabin szturmowy sprężyna...

 

 

Nie bierz tego S&W z allegro. Ja wziąłem takiego tylko, że z kolbą o takiego i się nieźle przejechałem. DOSŁOWNIE full plastic. Nic z wewnętrznych części metalowego. Nie byłem z nim nawet na 1 strzelance. Szanowne military nawet nie przyjęło mojej opinii. Zaczął się sypać w 2 dzień od dostawy.

I jak bierzesz sprężynę to tylko shota, pistolety plują kulkami na 10m tak samo jak i karabiny. Więc albo dozbieraj do używki aega tak 200-300 zł, albo bierz shota. Z dostępnych to tylko ten.

http://www.military.pl/m3000-sawed-Off-cybergun_4531t.html

Bierz puki jeszcze jest.

Edited by unit1910
Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Dzięki, ale chyba już nie skorzystam :D Wystarczył telefon, 50pln, skrzynka Lecha na stół i mam HI-POWER M870 SHOTGUN Long 420 fps używany, ale daleko strzelny :P Pozdrawiam!

 

 

 

Ja też pozdrawiam Twoją Polonistkę

Arend

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...