Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

czy warto go kupić


Recommended Posts

To nie dym tylko gaz. Ten efekt może zależeć od temperatury i od samego gazu. Przy strzelaniu z CO2 tego nie widać, a przy green gazie, propanie widać. Czemu? Widać i tyle.

 

Edyta: kilka ortów :)

ok czy warto go kupić?

 

To nie dym tylko gaz. Ten efekt może zależeć od temperatury i od samego gazu. Przy strzelaniu z CO2 tego nie widać, a przy green gazie, propanie widać. Czemu? Widać i tyle.

 

Edyta: kilka ortów :)

ok czy warto go kupić?

Link to post
Share on other sites

Sorry ale jest to prowokacja czy jesteś na tyle otepiały że nie umiesz poszukać sam tematu o tej replice ?

 

"granat Ci ręce urwał? "

 

Nie ma na forum tematu dotyczącego opisu KAC PDW WE a w szczególności szczegółowego opisu tejże repliki z konwersją Ra Techa. Są jedynie szczątkowe informacje i to: http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/94355-kac-pdw-we/page__p__1380457__hl__kac+pdw+we__fromsearch__1#entry1380457 w dziale "Problemy i serwis". Możliwe że dla tego, ponieważ technicznie to to samo co M4 WE ale ja osobiście będę miał do końca wątpliwości do puki ktoś kto miał to w łapkach nie napisze tego wyraźnie. Ja googluję od miesiąca na temat tej repliki, coś tam znalazłem ale nie na tym forum, ciągle czekam na kogoś wylewnego.

Edited by Czozen
Link to post
Share on other sites

E a jest jakiś magazynek gazowy co mieści więcej niż 30 kulek?

Niestety temat pewnie przepadnie z powodu "dziwnego" tytułu ale odpowiem. Nie spotkałem się z magazynkami większymi niż real-cap. Myślę że jest to spowodowane tym że przy większej ilości kulek magazynki były by jedno razowe. Z resztą na forum jest dużo tematów o ciśnieniu i właściwościach poszczególnych gazów a nawet wyliczenia i wzory można znaleźć. Myślę że chodzi o to, że uszczelki by zamarzały przy serii np 100 kulek - ale mogę się mylić.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...