Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, robię mały tuning i pytam was ile fps może dać ten zestaw.

 

http://image.ceneo.pl/data/products/1984829/product.jpg

 

Ten bore up tylko trochę inna głowica tłoka ma rowek, nie jest płaska.

Sprężyna Guardera 120.

Łożyska ślizgowe 7mm.

Szkielet JG 3g.

 

Tak btw: czy ktoś ma jakieś sposoby na wypadający antireversal przy składaniu gb?

Link to post
Share on other sites

To nie takie proste.. na szkielecie cymy i zębatkach to jeszcze złoże wszystko w całość, ale teraz mam JG, i zębatki CA jest mała różnica teraz jak włożę ar i zębatki to nie mam NAJMNIEJSZYCH szans żeby 2 skorupy nałożyć tak żeby ar nie wyskoczył;/ trzeba by było przykleić ar..

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze - odpowiednie ustawienie zebatek (zeby popychacz ich nie naciagal) oraz tak zeby tlok mogl sie swobodnie cofnac.

Wkladasz antyreversal a potem zebatke silnikowa - i cofasz ja tak zeby zeby przeciwpowrotne naparly na antyreversal - wtedy go troche przytrzymaja.

Moze byc problem w gearboxach gdzie mocowanie antyreversala jest rozbite (za duza srednica) - wtedy naprawde trzeba miec 3 rece zeby zlozyc gearboxa.

W wersji extremum - malutki srubokrecik - polozony tak zeby naciskal AR od gory.

Link to post
Share on other sites

czy ktoś ma jakieś sposoby na wypadający antireversal przy składaniu gb?

 

 

Weź chusteczkę higieniczna rozwarstwij ja do najcieńszej warstwy i minimalny kawałeczek połóż na otwór i wsadź antirevers.Nie powinien wylatywać przy montażu a swoją role spełnia.Zresztą smar ja potem i tak rozpuści.

Link to post
Share on other sites

Ja zawsze podkładam pod antyreversal magnes (od zewnętrznej strony gearboxa), który przytrzymuje go w idealnej pozycji, po złożeniu GB po prostu go "odklejam" i po problemie. Sztuczkę tę można zrobić też z samymi zębatkami, wtedy ułożenie drugiej połówki gearboxa będzie jeszcze prostsze. Teoretycznie, można w ten sposób namagnesować części, ale nie wydaje mi się, żeby to miało jakieś zasadnicze znaczenie.

Link to post
Share on other sites

Holgin jesteś genialny, mam kilka mocnych magnesów z dysków twardych.

Ja odkryłem inną metodę wkładam kawałek rurki termokurczliwej pomiędzy ściankę o którą się opiera część sprężynki a sam AR.

Do rurki przywiązałem kawałek drucika, żeby to moc później wyciągnąć.

Gdy już włożę AR wkładam zębatkę i wszystko się trzyma.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...