Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

British weapon :)


Recommended Posts

Dawno temu już spotkałem się z pewnym filmikiem na yt prezentującym RM. Nawet fajny filmik, który pozytywnie mnie zaskoczył, mianowicie żołnierze Royal Marines zostali przedstawieni z nowymi broniami poczynając od M60E4, przez G3 (z drewnianymi okładzinami), aż po standardowe M4, a żeby było jeszcze ciekawiej jeden z Royal'ów trzymał w rękach SCAR'a. Zainteresowałem się tym trochę i szukałem na stronie Brytyjskiej armii, ale prócz wymianu sprzętu z USA na okres miesiąca (mundury, oporządzenie i broń) nie ma nic więcej na temat pozostałych broni.

Zaznaczam, że było to dawno więc linków nie ma :)

Jakie jest wasze zdanie w tym temacie? - czy Brytole faktycznie używają na co dzień M60'tek (zaznaczam E4 - wersje używaną przez Navy Seal), G3 i M4, SCAR?

Nigdzie nie znalazłem wzmianek i filmików z użyciem tych broni.

 

PS. Z innej beczki, poszukuje pasków mocujących do hełmu MkVI rozm. L

Pozdr.

Edited by Kolek[PL]
Link to post
Share on other sites

Może widziałeś RM na ćwiczeniach? Albo SBS? Ci pierwsi dostają szkolenia z broni, których na co dzień nie mają. (MoD się nie przyzna że popełnił błąd z L85).

 

ps. Opatrunek z boku hełmu? Dostałoby ci się od podoficera za udawanie amerykańca, oj dostało by się. ;)

Link to post
Share on other sites
Dawno temu już spotkałem się z pewnym filmikiem na yt prezentującym RM. Nawet fajny filmik, który pozytywnie mnie zaskoczył, mianowicie żołnierze Royal Marines zostali przedstawieni z nowymi broniami poczynając od M60E4, przez G3 (z drewnianymi okładzinami), aż po standardowe M4, a żeby było jeszcze ciekawiej jeden z Royal'ów trzymał w rękach SCAR'a. Zainteresowałem się tym trochę i szukałem na stronie Brytyjskiej armii, ale prócz wymianu sprzętu z USA na okres miesiąca (mundury, oporządzenie i broń) nie ma nic więcej na temat pozostałych broni.

Zaznaczam, że było to dawno więc linków nie ma :)

Jakie jest wasze zdanie w tym temacie? - czy Brytole faktycznie używają na co dzień M60'tek (zaznaczam E4 - wersje używaną przez Navy Seal), G3 i M4, SCAR?

Nigdzie nie znalazłem wzmianek i filmików z użyciem tych broni.

 

 

Airosft.....

Link to post
Share on other sites

Airosft.....

 

Jeśli airsoftowcy wychodzą z wody z replikami i pełnym oporządzeniu DPM, a na końcu filmiku widniał napis "UK commercial army - Royal Marines Comando" to musieli mieć dużo kasy i ładne umiejętności na zmontowanie tego filmiku. Swoją drogą, wczoraj w nocy udało mi się znaleźć filmik, gdzie właśnie ją Brytole z przeróżnymi broniami ;)

To nie jest ten sam filmik o którym wspomniałem na początku tematu, ale również widać różnego rodzaju broń na stanie uzbrojenia.

Link to post
Share on other sites
' timestamp='1288095874' post='1423567'] "UK commercial army - Royal Marines Comando"

 

UK commercial army - czegoś tak durnego jeszcze nie widziałam. Już wolę Royal Gurkha Commando.

Nie wspomnę o tym, że nie ma UK Army, i po kiego te commercial? Armia na sprzedaż Sale Now 70% OFF Everything must go? :icon_eek2:

Link to post
Share on other sites

Też mnie to trochę dziwi, ale z czymś takim się zetknąłem. Jeśli chodzi o ten filmik który wysłałem, to po prostu reklama - łuski to już szczegóły i oszczędność (troszkę psująca efekt) :)

 

PS. Opatrunek na hełmie to stary pomysł, już go nie noszę - ale był dla mnie sentymentalny, bo to jedyna rzecz jaka została mi po reko 82nd Airborne :P

Edited by Kolek[PL]
Link to post
Share on other sites
Jeśli airsoftowcy wychodzą z wody z replikami i pełnym oporządzeniu DPM, a na końcu filmiku widniał napis "UK commercial army - Royal Marines Comando" to musieli mieć dużo kasy i ładne umiejętności na zmontowanie tego filmiku. Swoją drogą, wczoraj w nocy udało mi się znaleźć filmik, gdzie właśnie ją Brytole z przeróżnymi broniami ;)

 

http://www.milpictures.com/gallery/uk_gallery/

 

video od tego goscia sa na youtube...

 

"komandosi" som goscie z tiroler gotcha club...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...