Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z wyborem sprzeu.


Recommended Posts

Witam.

 

Z gory przepraszam za moja ortografie oraz brak polskich liter, powodem tego jest moja klawiatura oraz to ze mieszkam za granica... Ale do zeczy.

 

Jak w temacie mam problem z wyborem dobrego sprzetu, odziez, obuwie itp juz posiadam, pozostalo mi tylko kupno dobrej broni.

 

Do dyspozycji mam 1000zl i bylbym zainteresowany jakims karabinem wyborowym z dobra luneta.

 

Myslalem nad czyms takim : http://www.asg.com.pl/VSR-10_typ_2_Tokyo_Marui,p,257.php

 

Prosze o wypowiedzi ludzi kturzy mieli stycznosc z tymi cackami i o ewentualna pomoc w wyborze.

 

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi(Te zwiazane z tematem :])

Link to post
Share on other sites

Pomyłka. Zobacz http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/37838-snajper-za-xxx-z/. Koniecznie musi być wyborowy?? Jeśli tak, to poszukaj jakichś M14, SR15/25, używki w tej cenie już znajdziesz. Ew. poszukaj gdzieś M14 AGM bądź CYMA, ale nówki raczej nie znajdziesz. Chyba że wersję SOCOM, ale ta znowu się nie nadaje na snajpę. Albo szturmówkę. Twój wybór.

Link to post
Share on other sites

Nie słuchaj ich. Oni nie wiedzą że tm to jedna z najlepszych firm na rynku. Co z tego że ma mało fps a taki byle lepszy pierwszy kałach cymy ma 430? Tu liczy się powtarzalność strzału i precyzja wykonania z czego TM słynie proszę tu masz linka do opisu tego karabinka wyborowego http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/42149-spr-vsr-10-g-spec-tm/page__st__480__p__1420793__hl__vsr+tm__fromsearch__1#entry1420793

Link to post
Share on other sites

Siennko, nie żebym cię chciał obrażać, ale pierdoły prawisz. Co z tego, że kałach cymy ma 10m mniej zasięgu na tym samym fps, skoro nie ma ** we wsi, żeby miał mniejszą szybkostrzelność. Tu chodzi o to, że on odda 1 strzał, a kałach cymy zasypie go kompozytem z hi-cap'a. Tu trzeba minimum 2500zł nie licząc repliki, żeby się czterotaktem sensownie pobawić. A cymę kupi za 600-700zł i ma replikę gotową do gry, Gumkę HU wymieni i ma te 50m zasięgu, ale pod ręką jest magiczny tryb auto, a ta snajpa go raczej nie ma. Ew. dozbieraj na jakąś TM'kę z trybem full auto, używki też można do 1000zł znaleźć.

Link to post
Share on other sites

nie żeby coś ale nawet przez jakiś czas wystarczy wymienić jedynie sprężynę w tej vsr'ce żeby miała te 450 fps'ów a po drugie poczytajcie sobie temat o nij który dałem w linku to się wszystkiego dowiecie, jak mówiłem dobra z niej jest baza pod snajpę i bardzo dużo części do niej. A kolega pisał że chce karabin wyborowy a nie szturmowy z zasięgiem wyborowego a to już różnica.

Link to post
Share on other sites

Jako, że mam dziś dobry dzień i przepełnia mnie chęć niesienia pomocy innym, to Ci pomogę.

 

1. Za 1000 zł choćbyś nie wiem, jak bardzo chciał dobrej snajperki/dmra nie zrobisz, przykro mi (możesz natomiast zakupić bazę pod tuning, lecz chciałbym Cię jedynie ostrzec, że to dość kosztowna zabawa).

 

2. Za 1000 zł możesz myśleć nad zainwestowanie w bazę pod porządnego AEGa, nie będzie to oczywiście cudo prosto z pudełka. Zainwestować trzeba jeszcze w markową baterię i koniecznie dobrej jakości ładowarkę do niej, magazynki, lufę precyzyjną, gumkę hop up itd. itp. Nie podałeś jaki model z AEGów by Cię interesował, więc wspomnę tylko, że imo firmy najbardziej godne polecenia to TM, KWA, ICS.

 

3. Nie ładuj się w chińskie repliki, jest to oczywiście tylko i wyłącznie moja opinia, ale to bezsens.

 

4. Tak sumarycznie to tyle. Te 1000 zł na replikę + całe tałatajstwo z choinki (czytaj magazynki i wszystko czym masz zamiar obwiesić siebie lub replikę) to mimo wszystko całkiem mało. Jeżeli chcesz rady, to radzę troszkę kasy odłożyć i mieć dobry start w ASG ^^ .

 

Jeżeli koledzy z forum mają jakieś uwagi do tego co napisałem, to zachęcam do sprostowania moich, możliwe że błędnych opinii.

 

Pozdrawiam Prawda

 

P.S

 

Metodą na forumowe trolle jest niszczenie, poprzez ignorowanie http://c2.api.ning.com/files/48LXeRxqEPqwIviWbUWDHLshwGaaBknmSSdkOQPacz3IazqJFEBIOswQL9gTXlndozEkb2fZtcWg54fg*Bi2NY1ST4IO*Ny2/DontFeedTheTroll.jpg .

Link to post
Share on other sites

ALE ON wyraźnie napisał że chce karabinek wyborowy!! A nie kolejnego aega który będzie walić z rofem 30k/sek bo sobie wsadzi lipo... . Więc tak jeżeli chcesz być następnym rambo terminatorem to kup aega, jeżeli nie przeszkadza ci fakt że masz tylko 10 metrów przewagi a jak ty strzelisz raz to kolega z aegiem 10 to kup tą vsr i będziesz miał od razu bazę pod snajpę ale od razu mówię to jest kosztowny tuning tak jak każde choć na sam początek wystarczy spring m110 precka i dobra guma.

 

Ze snajperką jest jak z shotgunem dużo nie pograsz ale swój klimat ma a jak jeszcze kogoś ściągniesz.. to jest to :icon_biggrin:

Edited by siannko
Link to post
Share on other sites

Jak chcę wyborówkę, to niech kupi SR25 P&J, to chociaż nie będzie przeładowywał po każdym strzale. I tu nie trzeba ładować ciężkich pieniędzy, guma systemy, precka i teflonik i jest! 500 fps to może wyciągnie, 65-70m skutecznego. Za ok. 1000zł z tunigiem w cenie... Jak chce snajperkę to niech cierpi.

Edited by majster988
Link to post
Share on other sites

jak tak patrzeć to już lepiej kupić od JG przynajmniej nie ma auto http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=24_35&products_id=1437 jak na razie dostępna krótka wersja tutaj http://azteko.pl/sr25-k-jg-p-848.html

 

Właśnie NIE MA AUTO .... a tu jak chłopak chce to jedzie na Singlu a w sytuacji gdy potrzebuje większej siły ognia to wystarczy jeden ruch kciuka i możne strzelać AUTO. A Wątpię żeby po wymianie komory, gumki i lufy strzelało gorzej od tego co proponuje, wręcz przeciwnie ...

Wierzymy, że chcesz pomóc ale są chwile gdy trzeba innym przyznać racje.

Edited by Szymek997
Link to post
Share on other sites

no to mi ją przyznaj, bo ta generacja jg jest serią najlepszych m4/m16 i podobnych wśród chinoli możecie zapytać grzechotnika, albo jakiegoś serwisanta od chińskich replik, poldeckiego chociażby.

 

Karabin wyborowy SR 25 (Stoner Rifle 25) — amerykański półautomatyczny karabin wyborowy, skonstruowany w 1990 r. przez Eugene Stonera, i wykonany przez Knight's Armament Company.

 

PÓŁAUTOMATYCZNY więc nawet oryginał nie ma trybu AUTO o które tak walczysz. Więc proszę cię odpuść, ale nie mówię że PJ jest zły, jg jest poprostu lepsze.

Edited by siannko
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...