Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

 

Byłem ostatnio na kilku strzelankach i strzelałem z AK-47 i snajpy ( nie pamiętam jaka ). Chciałbym się zaopatrzyć w jakąś giwere, z której można pościągać ludzi na większych dystansach. Szukałem i znalazłem coś takiego: http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_147&products_id=1238&name=Maruzen_-_APS-2_SV + tuning zwiększający zasięg ~70m i oczywiście dobra luneta. Co sądzicie o firmie Maruzen, jest do dobra firma? Replika wydaje się być całkiem w porządku, jednak chciałbym poznać opinie "tych bardziej doświadczonych".

 

Ewentualnie przeglądałem forum i wyczytałem, że pewien użytkownik posiada replikę VSR Tokyo Marui ( http://www.precisionairsoft.com/Tokyo-Marui-VSR-10-G-SPEC-p/ssr008.htm - coś takiego po ostrym tuningu ~700 fps ) Jednak nie udało mi się znaleźć polskiego sklepu gdzie można by nabyć VSR TM.

Tak więc chciałbym się dowiedzieć, którą replikę byście bardziej polecali VSR Tokyo Marui czy Maruzen - APS-2 SV ?

Edited by theFanta
Link to post
Share on other sites

Nie mógł by ponieważ ktoś kto ma na tyle spore doświadczenie aby być snajperem w ASG już dawno posiadł umiejętność szukania na forum, czytania tematów i w zasadzie wiedzę teoretyczną (w tym wiedzę o sprzęcie) posiada w wystarczającym stopniu. Jeśli nie- oznacza to, że jesteś ZIELONY i dla Ciebie jest wątek "Zielony snajper" gdzie wszystko masz wyjaśnione.

Link to post
Share on other sites

Szanowny użytkowniku theFanta chce ci powiedzieć ze jesteś moim ulubieńcem zaraz po BushidoTM. Chcesz kupić replikę to już wiedzą chyba wszyscy na tym portalu. Założyłeś w sumie 12 tematów odnośnie kupienia repliki za każdym razem innej dostałeś na nie 102(!) odpowiedzi i jeszcze nie jesteś w stanie kupić żadnej repliki? Pomijam fakt ze większość tych spraw mogłeś znaleźć przy pomocy szukajki. Z lektury twoich postów wnioskuje ze byleś na jednej strzelance i chcesz być od razu uber Pro z repliką GBB. Z takim podejściem to nigdy nic nie kupisz. Nie ma repliki która by się mieściła w kryteriach które zawarłeś w 12 tematach. Przemilczam fakt ze kilkakrotnie użytkownicy dawali ci gg zebyś mógł porozmawiać z nimi na temat konkretnej repliki. Jesteś trochę jak chorągiewka za każdym razem masz inny pomysł na życie w świecie ASG. Przepraszam za of-top ale obiecałem sobie ostatnio ze jak zobaczę kolejny temat twojego autorstwa na temat kupna repliki to napisze to co napisałem.

 

Pozdr.

Link to post
Share on other sites

Hehe, jestem bardzo wybredny i jak już w którymś temacie pisałem nie chcę wydać 1000 zł i kupić jakiegoś wypierdka, co po 2 miechach się rozleci. Nie mogę się określić co wybrać. A co do gg, to pisałem już z kilkoma osobami, ale ciągle zmieniam zdanie. A co do replik, to nie mam zielonego pojęcia co wybrać, ale mam trochę czasu i chciałem się dowiedzieć czegoś na forum.

Edited by theFanta
Link to post
Share on other sites

Widzisz, masz tu dobry przykład. Pytałem się wyżej tam o porównanie replik itp. Niżej też kolega zamieścił pytanie kto wie, gdzie można taką śmaką i owaką replikę kupić. A tu posypały się posty typu: "Skorzystaj z opcji szukaj", "Przejdź do działu zielony snajper" itp. Więc podaję różne repliki i może ktoś w końcu by polecił, albo doradził, a nie ciągle gadanie, że jest opcja szukaj, hę? Jakbym znalazł na forum to bym chyba nie pisał tematu...

Link to post
Share on other sites

a może ktoś chociaż raz wyrazić opinię o samym karabinku a nie prawić o dupie marynie i zielonych snajperach? Może i jest nowy ale to nie znaczy że nie potrafi się opanować.

 

Znaczy.

 

Ja po ponad 2 latach intensywnego douczania się w sprawach technicznych i wyrabiania odruchów zdecydowałem się na replikę 500+fps i uważam, że to rozsądna granica.

 

Gekon_1 każdy tak mówi. A byłem na strzelance i zdecydowanie lepiej mi się obchodzi snajpą. Tak więc, prosiłbym o konkretne odp. a nie ciągłe odsyłanie do działów "snajper za xxx" itp...

 

Fajnie, że Tobie "lepiej się obchodzi snajpą" (cóż za cudny neologizm), ale przeciwnik w ASG jest na ogół kolegą, któremu zdecydowanie nie chcesz poszatkować twarzy i mu niekoniecznie lepiej dostać ze "snajpy".

 

Zadaj sobie pytanie czy będziesz potrafił poddać się/dać się ustrzelić gdy ktoś wyjdzie na Ciebie w odległości 15 metrów i będziesz wiedział, że nie zdążysz dobyć repliki bocznej. Odpowiedz na nie tylko sobie, nie na forum, bo Nas (z dużej litery, bo mam na myśli innych Użytkowników WMASG) to prawdę mówiąc nie obchodzi, a powinno obchodzić Ciebie i ludzi, z którymi grasz.

 

Będąc tylko na jednej strzelance prawdopodobnie nie dostąpiłeś zaszczytu oberwania z mocnej repliki z niedużej odległości. Jak już Ci się to zdarzy, zdobądź się na trochę empatii przed wyborem snajperki na replikę.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...