Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to jeszcze Zgedi daj wszystkim serial number jak tak reklamujesz ten SWAT....

 

 

Wreszcie doczekalismy chwili ze beta wersja czwartej czesci swata jest za free

 

The SWAT 4 beta download is for those already in the beta. If you do not have a key for the SWAT 4 beta please do not download this file.

 

 

:lol:

 

to tylko multiplayer demo...dla tych co mieli juz tamtą bete :)

Link to post
Share on other sites

W sumie to lepiej - w bety lepiej nie grac bo psuje sie sobie cala gre ( sam sie przekonalem kiedys na sof2 :| ) a tak to demko mp mozna zobaczyc jak gierka bedzie wygladala. Pogralem troche i musze stwierdzic ze to bedzie hicior - gierka typowo taktyczna, nie ma miejsca na kaskaderke rodem cs np. strafe'y itp

Link to post
Share on other sites

ja zauważyłem też minusy....zero interaktywności - lampy i żarówki (i wszystko inne) są z kamienia, a aż sie prosi w takiej grze, żeby "zgasić" swiatło strzałem czasem

wybór ekwipunku - albo hełm, albo kamizela...? mam nadzieje ze tylko w demie jest tak głupie ograniczenie - chyba że coś źle kliknąłem...

grafika nie powala, ale może być, przynajmniej szybko chodzi

poczekajmy na pełną wersje...

Link to post
Share on other sites

Tak - niewatpliwie jest troche ograniczen w wyborze sprzetu ale to raczej przez to ze to beta demo. Po dluzszym pograniu musze stwierdzic ze gra jest przednia - multiplayer ma taka grywalnosc ze hoho. Reczy ktore mi sie bardzo spodobaly to:

 

-Ragdoll :) ktory odnosi sie nie tylko do cial ale do niektorych przedmiotow np lampy - jak rzucimy flashbanga albo stingera to lataja we wszystkie strony

-Gdy zginiemy podczas strzelania to posmiertny spazm miesni zostawi palec na spuscie co zaowocuje posmiertna seria do wyczerpania magazynka - nigdy czegos takiego w zadnej grze nie widzialem

-Bardzo zbalansowana predkosc poruszania, przez co naprawde w tej grze nie ma miejsca na dancing w stylu cs, czy tez aa, zeby kogos trafic trzeba przymierzyc

-odrzut broni np z AA mialem przyzwyczajenie strzelania full auto a tutaj juz wyrobilem odruch ztrzelania krotkimi seriami

-Duzo (nawet w demie) nieletalnych broni - electric taser, gaz lzawiacy, stingery, spray pieprzowy, marker paintballowy z kulami wypelnionymi gazem pieprzowym, "bean bagi" do shotguna

 

Oczywiscie w demie brakuje kilku rzeczy np mozliwosci zwyklego sprintu jak w AA ale i tak tryb gry z vipem jest imho o wiele ciekawszy niz jego odpowiednik w AA - tutaj nie wystarczy zabic vipa, trzeba go zlapac przetrzymac przez 2min i dopiero potem mozna go zabic, sama gra vipem nawet nie jest zadna kara tyko frajda :P

Link to post
Share on other sites
ja zauważyłem też minusy....zero interaktywności - lampy i żarówki (i wszystko inne) są z kamienia, a aż sie prosi w takiej grze, żeby "zgasić" swiatło strzałem czasem

wybór ekwipunku - albo hełm, albo kamizela...? mam nadzieje ze tylko w demie jest tak głupie ograniczenie - chyba że coś źle kliknąłem...

grafika nie powala, ale może być, przynajmniej szybko chodzi

poczekajmy na pełną wersje...

 

 

Wybierasz i hełm i kamizelkę tylko masz wybór hełm lub maska gazowa i kamizelka lekka lub cieżka...

 

Gra całkiem fajna. Grafa płynie chodzi i wygląda ładnie. Co tu duzo pisac szybko pobierajta :lol:

Link to post
Share on other sites

Mnie osobiscie multiplayer troche smieszy w tej grze...po prostu jest jakos dziwnie.Nareszcie widac bron,efekty ogluszenia granatem fb lub cs sa bardzo realistyczne,przeciwnicy ladnie gina a sama gra prezentuje sredni poziom ale to tylko mp,wieksze nadzieje pokladam w Sp...szkoda tylko ze Sierra nie wykipila licencji na bronie i wyglada to troche smieszne ale mozna to przemilczec bo i tak kazdy wie co jest co :P

Link to post
Share on other sites

To ja nie wiem gdzie wy gracie.

Pogralem ze 2 godzinki. Na jednym serwie sie tylko meczylem bo byl jakis buc teamkiller co go nie moglismy ubic, wiec w koncu ustawilismy jedna osoba z paintbollem ;) i gazem co goscia na spawnie trzymala :P.

Na innym byla zwykla lupanka, ale ping beznadziejny.

Na pozostalych 3 pelna wspolpraca. VIP raportowal swoja pozycje, reszta chodzila razem. Jak ktos rzucal granat - reszta oslaniala drzwi. Ktos zakladal breaching-charge na drzwiach - wszyscy do okola odpowiednio ustawieni.

Super motyw jak sobie z jakimis 3 goscmi szlismy po second floorze - dwojka do jednego pomieszczenia, druga dwojka ich mija i czysci kolejny pokoj - i tak caly korytarz :).

Lupanki jako takiej ciezko zaznac, bo

a) lawtwo zginac

B) ciezko zabic ;P, znaczy sie odrzut jest dosc mocny i z wiekszej odleglosci ciezko kogos seria pojechac, a i singlem latwo w glowe nie jest przywalic.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Jestem za.

Trzeba się przyzwyczaić do nowego ale ogólnie sprawia dobre wrażenie.

Szkoda, że w demonstracji nie dano spróbować graczom sprey'u ale taser to też porządny sprzęt (ja tam zawsze wolałem brać żywcem w 3 części).

Sceneria graficznie poprawna ( wg mnie w takiej grze wcale nie chodzi o "wypaszoną" grafikę).

Ogólnie nie mogę się doczekać kiedy dostanę pełną wersję w łapy.

Link to post
Share on other sites

Kilka bledow.

Glowny cel czasem nie chce sie poddac ;). Podnosci rece, panikuje, ale nie da sie go zakuc. Strzal w powietrze - ucieka. Strzal w kolano... - ucieka ;). Kolejny strzal w kolejne kolano i moze sie podda.

Czasem chlopaki robia dziwne rzeczy. Jak sie wezmie gold, czyli wszyscy na raz, i np. da im sie open and clear do drzwi ktorych sa dosc blisko, to zajecie pozycji albo im sie nie uda, albo zajmie minute ;). Ale przynajmniej nie wchodza tylem do pomieszczen, jak to bylo w Raven Shieldzie.

Open, flash and clear. Zdazylo mi sie, ze gosc rzucil flasha tak, ze ten odbil sie od czegos i w sumie wyladowal im prawie pod nogami i co? I nic. Ja slepy, a oni dalszej sobie poszlo. Probowalem ich flashowac, ale tez nie bardzo sie tym przejmowali. Za to podoba mi sie, ze jak walnie sie w leb swojemu, to koledzy rzucaja wszystko i potrafia gonic cie przez pol mapy, zeby tylko martwego kolege, notabene podskakujacego spazmatycznie co jakis czas ;), pomscic z mina krwia ;).

 

Wydaje mi sie, ze poruszaja sie troche szybciej niz w multi.

Multi, jak to multi, podobalo mi sie bardziej. Zrobilo na mnie wieksze wrazenie...

Nie mowie, ze jest zle, ale tez zachwycony nie jestem. Duzy plus za optymalizacje.

Tzn grafika tez super wypas nie jest, ale zadnego, nawet najmniejszego przyciecia czy doczytania nie mialem mimo maksymalnych ustawien.

 

A strzelanie po kolanach jest bardzo przyjemne. :) Ciekawe to wyglada jak jakis chlopek roztropek proboje uciec, dostaje po nozkach i ochota na wszelkie gry i zabawy mu przechodzi. Staje sie jakis taki niesmaly i cos mowi pod nosem - swoja droga, wsluchajcie sie czasem. Stwierdzaja, ze jednak pomysl z kradzeniem samochodu byl zly i takie tam ;).

7..., no, powiedzmy, 8/10

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...