Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

A zna ktos moze rozwiazanie mojego problemu :?:

 

odpalam gre, robi sie blackscreen slysze ten jakis szum czy co to tam jest i koniec. moge sbie czekac a gra sie itaknie wlaczy :?

 

Wina sprzetu to to nie jest, bo 2,4 GHz, 512 DDR, i Radeon radzi sobie z ta gra. Demo raz mi sie odpalilo, a potem juz nie chcialo :?

Link to post
Share on other sites
  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odpalam gre, robi sie blackscreen slysze ten jakis szum czy co to tam jest i koniec. moge sbie czekac a gra sie itaknie wlaczy :?

 

Wina sprzetu to to nie jest, bo 2,4 GHz, 512 DDR, i Radeon radzi sobie z ta gra. Demo raz mi sie odpalilo, a potem juz nie chcialo :?

 

Mam dokladnie to samo :( demo raz sie odpalilo a potem blackscrean na pelnej wersji to samo :( Sprzet nawet mam taki sam :(

 

Co to to jest tryb zgodnosci z Win98 :> i gdzie to sie wlacza

 

 

Pozdrawiam Cappuccio

Link to post
Share on other sites

Działa !

 

Po zmianie trybu zgodności na 98/Me poszło bez wiekszych problemów (choć wolno sie ładuje)

 

Gra jest..... zabawna :) Jak w nią pogram to może coś wiecej napisze narazie ma wielkiego plusa za G36 :) Choc i tak jak narazie moja ulubiona bron to Mp5 z tłumikiem

 

 

Pozdrawiam Cappuccio

 

P.S. Dzieki za pomoc

Link to post
Share on other sites

Tak w roli informacji...

 

Ja mam XP bez zadnego SP, bez zadnej łaty i na moim skromnym Athlonie XP 2000+, 1 GB Ramu, GeForce 4 Ti 4200 + troche innych bajerów śmiga aż miło :)

 

Widać wasze komputerki was nie lubią skoro coś nie chce działać :wink:

 

Polecam śniągnięcie moda, do którego link podany jest powyżej, wg mnie naprawde widać różnice.

 

Pozdrawiam, PieTrzaK

Link to post
Share on other sites

To ja moze jeszcze dopisze cozrobic jak mimo uruchamiania w trybie zgodnosci, nadal gra sie nie chce wlaczyc, to trzeba odpalic gre, Alt-Ctrl-Del, i za wszelka cene utrzymujecie sie w widowsie, tzn wchodzicie w "moj komputer", czy cokolwiek, byle gra uruchamiala sie w tle, po pewnym czasie jak kilka razy zobaczycie w menadzeze zadan ze SWAT nie odpowiada a potem sie zmienia na uruchomiony, gra sama sie przelaczy i bedzie widac menu :] Troche to zakrecone ale musze tak robic bo inaczej nie dziala :lol:

Link to post
Share on other sites
Po zmianie trybu zgodności  na 98/Me poszło bez wiekszych problemów (choć wolno sie ładuje)

To sie z zalozenia woooolno laduje :(

 

Gra jest..... zabawna :) Jak w nią pogram to może coś wiecej napisze narazie ma wielkiego plusa za G36 :) Choc i tak jak narazie moja ulubiona bron to Mp5 z tłumikiem

E, zaleznie od przeciwnika UMP .45 lub M4 to podstawa... chyba raz uzylem MP5 + tlumik... Czesto jednemu lub dwum daje Benelke...

Link to post
Share on other sites
Po zmianie trybu zgodności na 98/Me poszło bez wiekszych problemów (choć wolno sie ładuje)

To sie z zalozenia woooolno laduje :(

 

Gra jest..... zabawna :) Jak w nią pogram to może coś wiecej napisze narazie ma wielkiego plusa za G36 :) Choc i tak jak narazie moja ulubiona bron to Mp5 z tłumikiem

E, zaleznie od przeciwnika UMP .45 lub M4 to podstawa... chyba raz uzylem MP5 + tlumik... Czesto jednemu lub dwum daje Benelke...

hmmm a ja wszystkim rozdaje non lethale :) a sam biegam ze spluczka :P

Link to post
Share on other sites

Ale głupia jest ta restauracja :(((

 

Nie dosc ze wszystkich zabiłem (oczywiscie bandziorów) a tych co nie zabiłem to aresztowałem, cywili skułęm to jeszcze przegrałem :((( Bo jakiegoś cywila mi nie zaliczyli i misja byla Uncomplet ;/

 

P.S. Zachowanie druzyny czasami koszmarne.... daje im idz do punku (sa w sasiednim pokoju) to idą naokoło przez pomieszczenie pełne bandytów :(

Link to post
Share on other sites
Zachowanie druzyny czasami koszmarne.... daje im idz do punku (sa w sasiednim pokoju) to idą naokoło przez pomieszczenie pełne bandytów :(

 

Hmm widocznie trojeczka ich nic nie nauczylam bo tam byl dokladnie ten sam blad...a sciagales tego realism moda?moze on to zmienia.

Link to post
Share on other sites
Ale głupia jest ta restauracja :(((

 

Nie dosc ze wszystkich zabiłem (oczywiscie bandziorów) a tych co nie zabiłem to aresztowałem, cywili skułęm to jeszcze przegrałem :((( Bo jakiegoś cywila mi nie zaliczyli i misja byla Uncomplet ;/

 

P.S. Zachowanie druzyny czasami koszmarne.... daje im idz do punku (sa w sasiednim pokoju) to idą naokoło przez pomieszczenie pełne bandytów :(

bo

pierwsze primo

lepiej jest bandytów potraktować czymś nie smiertelnym (np gazem albo stingerem), nawrzeszczeć i zaaresztować (więcej punktów)

drugie primo

niektórzy cywile nie chcą sie poddać... no a wtedy bierze sie taser albo gaz pieprzowy, traktuje sie nim delikwenta i chyc w kajdanki

trzecie primo

każde zdarzenie nalezy zgłosić do centrali (np zaaresztownie bandyty albo jego śmierć, tudzież zabezpieczenie cywila) - ale to pewnie wiesz

Link to post
Share on other sites

Eeeee tam ... ja mam problem z ewakuacją cywilów i przez to mi nie zalicza misji :( Co z tego ze złoze wszsytkie raporty (głupota) + zbiore fanty (kolejna głupota) jak nie mam zaliczonego podstawowego celu:(

 

 

Nie wiem co mam z nimi zrobic :( wyglada tak jakby jeszcze jakis głupi cywil gdzies sie chował ale juz dwa razy "prawie przeszedłem" :(

 

Pozdrawiam Cappuccio

Link to post
Share on other sites

No czyli kogos nie znalazles... musisz szukac... i radze - stosuj taktyke "spalonej ziemi" - za Toba wszystko jest wyczyszczone i nie ma nawet kata niesprawdzonego. Jesli do jakiegos obszaru sa dojscia z dwoch kierunkow to jedno przejscie zablokuj...

Link to post
Share on other sites

Bylem u kumpla. Pogralem z 1,5 godzinki. Jak dla kogos kto gra w strzelanki,zeby sie zrelaksowac to dobra giera. Jak ktos chce toczyc "realistyczne" boje z kompem to cienka :( Zachowanie podkomendnych pod drzwiam jest czasem tak koszmarne, ze lepiej zabrac sprawy w swoje rece. Tylko czy o to chodzilo?

Link to post
Share on other sites

Wciskasz potem Caps Lock i pokazuje Ci sie takie większe okienko... I normalnie, myszką sobie celujesz, lewy przycisk strzał. :wink: Tak samo mozna sterowac drużyną jeśli są np. w innym pokoju. Ciekawa moim zdaniem fukncja :)

 

Pozdrawiam, PieTrzaK

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...