Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór pierwszej repliki...


Recommended Posts

Witam, właśnie chcę kupić swoją pierwszą replikę ASG(wcześniej jechałem na pożyczonej).

Znajomi którzy w tym siedzą polecali mi AK47CM.048 ale jego koszt to minimum 700zł...

A ja że dopiero zaczynam chciałbym coś tańszego, jako limit wydatków na karabin ustanowiłem sobie 350zł(400zł w specjalnym przypadku).

Znalazłem kilka ofert na allegro i w sklepach, niżej dam do nich linki i proszę o radę który najlepiej kupić, proszę o wyrozumiałość.

Aukcje(max 400zł)

AKS201 Full Metal EBB[APS]

----

 

GunFire@ Kalashnikov AK 47 S GFC Guns @ METAL

----

 

KupTeraz(oba są po 350zł)

Replika AK74

Znajomi z ASG nie mieli nić przeciwko ale było "ale" co do drewnianych części...

 

AK 47 0.28 CM

Znajomy mówił że 28. jest spoko ale kolba ABS jest lipna i miał jeszcze jakieś "ale" co do samej broni ale nie potrafił powiedzieć co jest nie tak...

 

 

Jak macie inne propozycje w podenej granicy ceny(400zł) to proszę wstawiać swoje propozycje, replika niemusi być koniecznie "kałachem" :biggrin:

Z góry dziękuje i proszę o szybkie odpowiedzi!

Link to post
Share on other sites

Jak już bym miał dodawać to wezmę CM048 za 700zł...

Troszkę się jeszcze popytałem i wygląda to tak:

1. Replika AK74

2. AKS201 Full Metal EBB[APS]

3. AK 47 0.28 CM

4. GunFire@ Kalashnikov AK 47 S GFC Guns @ METAL

 

(Która najbardziej mi się podoba i znajomi polecali)

Link to post
Share on other sites

Jeśli można wydać te 500zł, to moja propozycja jest taka: http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_123&products_id=1162

Niestety musisz poczekać, aż będzie dostępny, ale widziałem go w akcji, i mimo iż miał wsadzoną słabszą sprężynę (240fps), to miał taki zasięg jak chiński stock (SCAR od BOYI - 390 fps). Problem, że nie ma baterii w zestawie.

Link to post
Share on other sites

o ile wiem repliki cymy są wytrzymałe i całkiem ładnie strzelają, sam miałem cm.028. Oba kałachy cymy które wymieniłeś mają ten sam gb, wiec różnica to praktycznie tylko wygląd. Co do repliki APS się nie wypowiem, bo nie widziałem nie strzelałem, natomiast u tego AKS to kolba szybko się połamie.

Link to post
Share on other sites

ja za 400zł wziąłbym cm.028 ogólnie jestem wielkim fanem cymy. Stosunek jakości do ceny jest naprawdę niesamowity. Piszę o tym dlatego, że ochrona oczu też trochę kosztuje. Dobre są też cm.040. Nieco droższe ale za to sporo lepsze. Dorównują prawie cm.048

Edited by Hawk995
Link to post
Share on other sites

Składana kolba ma znaczenie tylko przy transporcie repliki. Co do długości lufy - nie uważam, żeby różnica wobec pełnowymiarowego AK74 miała tu większe znaczenie. Ot, taki półśrodek między AKSU-74 i AK-74.

 

Jak coś jest "do wszystkiego", to z reguły nie jest naprawdę dobre do niczego... :(

Link to post
Share on other sites

Witam!

Od pewnego czasu mam na oku replikę ASG.

A mianowicie-M14 od Cymy.

Replika ta dostępna jest w lokalnym sklepie ASG.

Sprzedawca twierdzi że replika ma 350-360 fps.

Kosztuje ona 600zł a mam zamiar kupić jeszcze lufę precyzyjną (6,4) za 100zł.

Mam do was pytanie-Czy nie przepłacę za tą replikę kupując ją za 600 zł + l.prec.?

Jak według was karabin sprawdza się w czasie walki?

Jaki zasię ma ta replika?

Czy posiada ona Tryb(y) ognia Semi/Auto czy tylko semi?

Dodam że interesuje mnie tylko M14.

Teren na którym się strzelamy To krzekowo (małe budynki,las,pagórki okopy itp.)

Pozdrawiam

Han Solo

Link to post
Share on other sites

Witam .

Nie chcę robić nowego tematu, nie ma sensu , więc zadam pytanie tutaj, o podobnej tematyce .

Poczytałem trochę, i dowiedziałem się , że najlepszym elektrykiem na początek będzie MP5K .

Jeśli chodzi o finanse to jest skromnie , no i wlasnie czytalem , ze to MP5K, jest tanie i na poczatek akurat.

I znalazłem takie , chciałbym poprosić o uwagi i propozycje, czy jest dobry czy szukać czegoś lepszego ?

Oto jego dane techniczne (cos bylo nie tak z linkiem)

 

 

Pistolet maszynowy PM5K produkcji Well. Przyzwoicie odzwierciedlono wszelkie szczegóły broni ostrej. Replika posiada dość silny mechanizm blow back. Przy strzelaniu ogniem automatycznym pełny magazynek można opróżnic w około 1,5 sekundy.

 

Specyfikacja:

Typ pistoletu: Gazowy Blow-Back

Hop-Up: Stały

Magazynek: 20 kul

Długość: 300 mm

Waga: 1390g

Typ gazu: HFC134a

Wykonanie: ABS + Metal

Paczka zawiera: Pistolet, Magazynek, Instrukcja

Blowback: TAK

Rodzaj ognia: Pojedyńczy i ciągły

Gwarancja: 6 miesięcy

Cena: 289,00

 

Z góry dzięki,

Angelo

Edited by Angelo
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...