Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór pierwszej repliki...


Recommended Posts

Znalazłem, narazie jest niedostępny ale wysla mi maila o dostepnosci . Oto dane :

 

MP5K Galaxy

 

Producent: Galaxy - Made in China

Model: MP5K - Zestaw

Materiał: Kompozyt

Napęd: Elektryczny

Pojemność magazynka: 200kulek - HiCap

Długość: 400 mm

Waga: 1590g

Lufa wewnętrzna: 140mm - 6.10mm

Prędkość początkowa: (320fps)

 

W skład zestawu wchodzą następujące elementy:

-Replika

-Magazynek HiCap - 200kulek

-Akumulator - 1100mAh - 8.4V Stick

-Prosta wolnoładowarka do akumulatora

-Wycior

-Instrukcja

-Gwarancja

Link to post
Share on other sites

Do autora wątku- kałach który wymieniłeś w ostatnim poście to boyi, jeśli faktycznie nie jest uszkodzony, ani grzebany, to bierz bez zastanowienia za 350zł, bo cm028 to w sumie klasa niżej, bo nie dość, że w tym boyiu masz full metal, to body jest stalowe, a miedzy stalą, a znalem jest duża różnica. W cm028 prawie wszędzie plastik, poza deklem i lufą.

Edit: już nie wspominając o gównianej, plastikowej imitacji drewna, której nienawidzę. A w boyiu metal i drewno, mówie ci to zawsze inaczej się w rękach trzyma, bo flaki i osiągi prawie to samo.

Edited by Roni92
Link to post
Share on other sites

Wojtek

Ja narazie i tak zbieram kasę, to może jeszcze dojdzie przez ten czas ? : ) A wiesz moze ile tak mniej wiecej czekales ?

A i jeszcze jedno . Sprawdzilem tego 0.28A , i porównałem z tym 0.28 . I chyba oprócz tego że w 0.28 jest plastik, a w 0.28a jest ABS, to nie ma żadnej różnicy . Nawet opisy obu replik wydają być się zrobione metodą kopiuj/wklej :)

 

Na Twoim miejscu, jeśli masz kasę, brałbym tego Tactical'a.

 

 

Pozdrawiam

Angelo

Link to post
Share on other sites

Kociaczki... :hahaha:

 

ABS jest plastikiem. A Cyma kałachy serii .028/.031 robiła z plastiku/ABS'u od lat. To, że sklep pisze raz tak, raz tak - to już kwestia dziwnych pomysłów sklepu - albo zwykłej niekonsekwencji.

Mimo to, AK od Cymy są od lat polecane jako repliki dla początkujących.

Link to post
Share on other sites

MP5k Galaxy ? Wiecie że to takie małe gówienko , nadające się moim zdaniem tylko i wyłącznie na boczniak ?

Tak jest tanie , jest najtańszym elektrykiem który JAKOŚ radzi sobie na polu bitwy na rynku jako broń główna , ale po pierwsze ma mniejszą wytrzymałość niż kałach cymki ( oczywiście to chińczyk , wiec nigdy nie wiadomo ) , ma mniejszy zasięg niż ak i w lasach naprawdę ciężko coś z nim robić ( chociaż nie ma aż takiej tragedii ) , według mnie tandetnie wygląda , wiec jak masz jak masz dołożyć to bierz http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_028-172.html.

 

Owa mp5 jest tylko alternatywą na początek dla naprawdę biednych maniaków , choć nie mówię też że jest złą repliką , bo jako boczniak sprawuję się idealnie i jest bardzo przyjemna w użyciu.

Link to post
Share on other sites

dla naprawdę biednych maniaków

 

 

Hahaha . ;D Fajnie to zabrzmiało . :)

Moim zdaniem nie masz zupełnej racji , fakt faktem, duże nie jest. Mówisz że "jakoś" sobie radzi . Myślę , że troche lepiej niż jakoś. ; )

No ale , czy forum nie jest miejscem gdzie każdy może powiedzieć swoje zdanie ? ;)

 

Pozdrawiam

Angelo

Link to post
Share on other sites

Mało wiesz i mało widziałeś.

Mam 3 egzemplarze tego z tego jeden ponad 3 lata, więc wydaje mi się, że mogę powiedzieć trochę więcej. A stok który w niedzielę chronowałem od ponad 2,5 roku ma 315 fpsów stałe i 55 m zasięgu celnego na kulkach G&G 0.28g i jeszcze nie spotkałem cymy która potrafiła by coś takiego. Tak, że nie pisz bzdur :).

 

I na marginesie, osobiście się za biednego nie uważam, a często gęsto wolę biegać z tym, niż z repliką za ponad 2k złotych, a jak żal Ci ściska 4 litery, że pomimo posiadania szpeju i repliki za dziesiatki K złotych, ktoś Cię ustrzelił z czegoś takiego, to to nie jest dobry sposób na wylewanie swoich gorzkich żali ;-).

Link to post
Share on other sites

55m celnego zasięgu przy kulkach 0.28g i 315 FPS , sorry ale to o czym śnisz nie jest raczej prawdą.

Ja nie mówię że ta replika jest do kitu ? Jest dobra , a nawet bardzo dobra jako stosunek ceny a jakoś , i realny celny zasięg tego cacka przy kulkach 0.25g to około 40-45 m , maksymalny właśnie koło 55-60.

To że jeden twój egzemplarz wytrzymał 3 lata ( w to mogę uwierzyć ) to nie znaczy że każdy taki jest.

Cyma jest ma minimalnie większy zasięg , jest wykonana miejscami z Znalu , i według mnie lepiej wygląda.

 

Co do wylewania żali ... Nie lubię kupować replik markowych z które trzeba płacić niebywałe ceny , jak za 800 zł mogę kupić naprawdę świetnego chińczyka (który dorównuje a nawet przegania markowe ) , w tej chwili latam z g36c od jg która mam 2 rok , jako boczniaka posiadam właśnie ową mp5k , która zakupiłem rok temu , jedynie co mam markowe to sprzęt taktyczny , wiec proszę jeśli piszesz post tylko przez widzimisię , to go nie pisz.

Edited by Noxagon
Link to post
Share on other sites

Noxagon, Tuksiak wie, co mówi. Ma nie tylko 3 Galaxiaki, ale i pół ściany innych replik, w tym takich z 1. klasy. A do tego, bestia jedna :cool: , jest niezłym specem od grzebania w bebechach replik. Testy zasięgu i celności robiliśmy nie raz i nie dwa, posługując się miarą zwijaną, żeby nie było że "na oko".

 

Akurat wyników tego MP5K nie pamiętam, ale wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby skuteczny zasięg był taki. Lepsze cuda widziałem, a MP5 Galaxy było wyjątkowo udaną repliką.

 

Zresztą, co tu się spinać - z Poznania nie jest daleko, zajrzyj do nas w którąś niedzielę. Wymierzymy dystans, ustawimy puszki, chrono pod ręką będzie...

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Pamiętasz, pamiętasz, strzelaliśmy na krzekowie do tych kartonów o wysokości klęczącego pacjenta. Sam byłeś zdziwiony, że to strzela tak samo daleko i celnie jak P90 i mój Fal, a tylko 5-10 m mniej niż Gosiaka SA.

 

Jak na razie posty "widzimisię" tworzysz Ty, napisałem, że mam 3 takie repliki, jedną trzyletnią i dwie dwu i półletnie, każda z przebiegiem ponad 60k kulek, więc wiem co piszę. Jak Erhil raczył zauważyć, z Poznania daleko nie masz, zapraszamy.

Link to post
Share on other sites

Może to nie bywałe szczęście i mp5k TM oznakowali jako Galaxy :P

A tak na serio no dobrze , jak druga osoba potwierdziła to ten zasięg może być prawdą .

Bądź co bądź i tak bym wolał ak47 cymy ze względu ze sentymentu i ładniejszego wyglądu , ale o tym niech już decyduje kupujący.

Link to post
Share on other sites

TM który ma kumpel jeden w Szczecinie, na chrono miał koło 280-290 fpsów i zasięg nieporównywalnie niższy.

 

EDYTA: Zapomniałem o jednej rzeczy na 0.25 MadBulach i G&G zasięg nie jest większy, a taki sam, za to repliką wtedy w drzwi od stodoły nie idzie trafić ;-), o 0.20g nawet nie piszę, bo to nieporozumienie wbrew wszelkim tabelom ;-).

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...