Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PSO-1 do SWD Dragunow


Recommended Posts

Szukam jakiejś optyki pod swd. Najbardziej podoba mi się pso-1. Na wydanie mam 400zł. Oryginału w tej cenie nie dostanę, a żeby dozbierać musiałbym troooochę poczekać (co jest mi bardzo nie na rękę) , więc jedyną opcją są jakieś chinole.

 

http://www.taiwangun.com/optyka_lunety/luneta_do_swd_dragunow_a_c_m-639.html

 

Co sądzicie o tej lunecie? Czy da się wyregulować krzyż? Za tą cenę, chciałbym kupić coś porządnego, a nie jakieś gó*no.

Link to post
Share on other sites

każda luneta montowana na jakiejkolwiek broni musi mieć jakiś mechanizm pozwalający na regulację. Moze być to zewnętrzna śruba jak w lunetach Malcolma z XIXw lub wewnętrzne mechanizmy jak w lunetach współczesnych. Jedynymi lunetami bez regulacji krzyża są lunety obserwacyjne których z założenia nie montuje się na broni.

 

Obie re lunety są REPLIKAMI lunet pso mającymi tyle z oryginalnym pso wspólnego co inne chińskie kopie optyki lub optoelektroniki z oryginałami (znaczy podobnie wyglądają i da się przez nie celować).

Mają liche szkła, liche powłoki szkieł ale da się je zamontować na kałaszu czy swd i w warunkach asg dadzą radę i nie będą wyglądały tak samo z dupy jak inna luneta na orisowanym kałaszu.

Więcej informacji dznajdziesz w dziale dla snajperów. Obie te lunetki są w miarę nieżle opisane.

Miłego czytania i miłej zabawy swd.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...