Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Panowie, mamy XXI wiek. Jeśli kabury to albo tworzywowe albo przynajmniej z wkładką z tworzywa. MUDPIL to taki relikt... Przeszłych epoki. Poza tym, dlaczego koniecznie udówka? Średniej klasy fobus który bije na głowę mudpila kosztuję 100 zł i nosi się go szejsyt razy lepiej.

Link to post
Share on other sites

Mudpil jest do du**... Ktokolwiek kto miał mudpila i jakąś plastikową kaburę to potwierdzi...

 

O ile na pasie dawał jeszcze radę, o tyle po założeniu na udo, to była masakra (jeździł dookoła i był uciążliwy) :/ Nie polecam...

 

W dobrej cenie masz polskie Securitylandy (za 240zł dostaniesz kaburę z możliwością założenia na pas i udo - na świetnej platformie wzorowanej na Safarilandzie)

Link to post
Share on other sites

Dokładnie o tą kaburę mi chodziło. Nie robię żadnej rekonstrukcji więc nie muszę brać koniecznie tej. Zależało mi na kaburze udowej do glocka 17, mój budżet to około 100zł, więc na porządną kydexową raczej mi nie starczy. Popatrzyłem na wyroby fobusa ale ponad dwukrotnie przekraczają sumę którą chwilowo mogę wydać. Moglibyście mi w takim razie polecić jakąś inna kaburę?

Link to post
Share on other sites

Całkiem fajna wydaje się ta kabura. Mógłbyś jeszcze powiedzieć jakie ją jej przewagi na materiałową iwohest/rws? Na pewno jest cięższa (pol kilo to jednak sporo), z tego co gdzieś zasłyszałem po zabrudzeniu glock może się w niej zablokować, ile w tym jest prawdy?

Link to post
Share on other sites

Polecam http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/83530-kabura-plastikowa/ :) może tam znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania (chyba,że ktoś udzieli ich tutaj) . Ja nie używałem,tylko raz przymierzałem. Nie czuć tak tej wagi w sumie,nosiłem kaburę z panelem udowym Guardera i chyba cięższy to był zestaw od tej chińskiej plastikowej kabury. Sam wybrałem kaburę z IMI jak tylko weszły na rynek .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...