Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bat_Sirius

Użytkownik
 • Content Count

  401
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

6534 profile views
 1. A tutaj mają podobno: https://www.shootercbgear.com/new/cm-plastic-holster-for-usp-tan?mfp=manufacturers[55],3-color[Multicam]
 2. To może mały update jako, że w UK zachodzą zmiany w uzbrojeniu. - LSW praktycznie już się nie spotyka, wyparte przez L129A1 od LMT (karabin pełni dwie role zależnie od zamontowanej optyki) - minimi 5.56 podobno wymieniane jest na wersję 7.62 nato - jednostki liniowe otrzymują L85A3 (nowa szyna i elcan os4x na grzbiecie, ale co ciekawe zdjęcia z starym susatem też się trafiają) - SFSG otrzymało nowe uzbrojenie tj. L119A2 (Colt Canada) i HK417 jako DMR. Źródła wskazują, że posiadane przez nich L119A2 są malowane tak jak armijne L85, czyli coyote brown - Fleet protection group royal marines przezbroili się na C8 od Colt Canada (L119A1) - Pathfinder Platoon przezbrojony na C8 od Colt Canada (L119A1)
 3. Mam ostry magazynek A1 i Emaga są identycznej długości. Do kilku replik Elek były dłuższe magi niż standardowe, ale powinny być normalnej długości, ot taka ciekawa pomyłka producentów.
 4. Baza44.pl jeszcze chyba działa.
 5. Co rozumiesz przez koszerne długie magi? Ostre 30tki do A1 raczej ciężko będzie dorwać. A2 miało już magazynki od HK i później emagi.
 6. Do 300 dorwiesz abs'owego FMA, ten z grubszą skorupą.
 7. Bat_Sirius

  Military.pl

  Czyżby sklep został przejęty przez Militaria.pl ? Strona wrzuca przekierowanie.
 8. Oj mam późny zapłon. O strzelaniu ciężko mi się wypowiadać. Prawdziwe dopiero przed nim. Jak dotąd tylko do tarczy i nie narzekam. Pakowałem go tylko do kabury Safariland.
 9. Otix96, zdania są podzielone. Chociaż słyszałem już o pasie mrb od Emersona z niepoprawnie wykonanymi przeszyciami. Na swoje TMC nie narzekam. Chińczyk odwalił kawał dobrej roboty. Jak poszukasz na airsoftphotos to znajdziesz jak wygląda to u mnie w połączeniu z fastem w multicamie.
 10. Owszem laser. Wykonawca narysował od podstaw to co mu poznosiłem.
 11. A może pójść w moderna w black kit? Ciuchy czarne od crye precision gen 2 / gen 3. JPC / AVS / CPC w multi, pod tym belt kit w multi. Główny rozpylacz L119A1 lub L119A2 i glock 19.
 12. Błyskawiczna wysyłka zamówionych grantów. Nie minęły 24h, a już paczka czeka w paczkomacie.
 13. Bat_Sirius

  SpecShop.pl

  I kolejne sprawne zamówienie z Spec'a .
 14. O! Widzę, że nie jestem sam :icon_smile:
 15. Poszukaj w airsoft photos zdjęć mojego WE zrobionego L119A2. Naniesione laserowo oznaczenia colt canada robione laserowo jestem bardzo zadowolony.
×
×
 • Create New...