Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co sądzicie o tych rękawiczkach do asg?


Guest tomek0237

Recommended Posts

Zwykłe standardowe podstawowe, nie wygodne i najczęściej źle uszyte, czasem szwy strasznie wżynają się między palcami, mam takie same ale używam ich tylko przy zdjęciach, bo na dłuższą metę są niewygodne. Ochrony nie dają żadnej jeżeli też ci na tym zależy. Ale w tej cenie nowego lepszego czegoś nie znajdziesz.

Link to post
Share on other sites

Ja posiadam takie na rower tylko, że innego koloru :hahaha:

Cieszymy się razem z Tobą.

 

 

Do Autora:

Rękawiczki nie wyglądają na porządne. Jeśli szukasz rękawiczek do asg, musisz określić na czym Ci zależy i do czego są Ci potrzebne. Czy mają:

a) chronić przed uderzeniem kulki

b) chronić przy upadkach, zapobiegać podrapaniu dłoni o podłoże?

c) maskować

d) służyć do lansu

e) zapobiegać marznięciu w ręce wiosną/jesienią

f) zapobiegać marznięciu w ręce zimą

 

dla odpowiedzi a, b, d, e i od biedy c dobre będą Mechanixy, jednak to nie ta półka cenowa.

Z tanich wojskowych rękawic polecane są takie bundeshwery, z demobilu. Porządnie uszyte, mocne, taniutkie, zielone, jakoś tam izolują od zimna. O te (a i sprzedający bardzo dobry):

http://allegro.pl/rekawice-bundeswehr-oliwkowe-wyprzedaz-roz-l-10-i1326601753.html

Na innych aukcjach masz inne rozmiary i ewentualnie wersje zimowe po 8zł, choć tych ostatnich nie znam.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

 

EDIT: czytelność tekstu

Edited by Laokoon
Link to post
Share on other sites

Może ktoś wie jak wybrać rozmiar mechanix'ów nie przymierzając ich? Tej miarki na specshop.pl nie rozumiem.

Prawie się nie da...

Wg rozmiarówki internetowej na moje dłonie idealnie pasują mechanixy w rozmiarze M... W rzeczywistości L są trochę za małe (niby mam długie dłonie i palce, ale nawet na szerokość te rękawice były zbyt małe).

 

Jeżeli nie masz możliwości kupienia mechanixów w sklepie stacjonarnym, to albo spróbuj od kogoś pożyczyć i przymierzyć, albo licz się z wymienianiem na inny rozmiar w sklepie i związanymi z tym kosztami wysyłek.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...