Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dobry elektryk za 300 zł ?


Recommended Posts

Jak masz szczęści to można wychaczyć stare TM za ok 300pln. Miałem kilkuletnie g36c oraz m4a1 TM, zapłaciłem za nie po 250/szt i wyśmienicie działały. Oczywiście wszystko zależy od wcześniejszeg właściciela. Jednak trafić taką okazję to dość rzadka sprawa. Najlepiej to właście jak moi przedmówcy napisali, cymka i jedziesz :D

Link to post
Share on other sites

cm.027 - chyba nie produkują, replika MP5, szukaj używek o ile są....

...

 

O ile dobrze pamiętam, to ma plastikowy gearbox, czyli kijem nie tykać

 

Pozdrawiam,

Laokoon

 

EDIT: a to zwracam honor, pomyliło mi się z cm.023

Edited by Laokoon
Link to post
Share on other sites

Jeszcze zostaje glock z cymy i skorpion z wella, ale to tylko 250 fpsa

 

do cholery, tłumaczyliśmy ci już wcześniej -.-

 

scorpion z wella - marne osiągi i niestandardowe bebechy - praktycznie zero możliwości tuningowych i brak części zamiennych - coś się zepsuje i lipa.

Link to post
Share on other sites

Autor chce mieć powyżej 370 FPS więc polecanie Glocka i Skorpiona mija się z celem. Zwłaszcza, że Glock i Scorpion w lesie w porównaniu z kałachem Cymy (CM.028,031) po prostu nie ma szans.

 

A MP5 z Cymy (CM.027) ma metalowy gearbox, co nie zmienia faktu, że jest to już wieloletnia konstrukcja i również znacznie ustępuje kałachom. MP5 z plastikowym gearboxem od Cymy występuje w dwóch wersjach - CM.023 i CM.025. Tych dwóch replik nie należy dotykać nawet długim kijem.

 

W używkę, nawet TMa bym się nie pchał. Lepiej mieć gwarancję.

 

Steyr AUG M8 od BE to plastik. A G36K oraz XM8 tej firmy nie warto w dzisiejszych czasach.

 

Choćby nie wiadomo jak się starać, to i tak w tej cenie nie znajdzie się nic lepszego niż CM.028 i CM.031.

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...