Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy istnieje kamuflaz "experimental urban "T"


Recommended Posts

W trakcie pisania newsa na strone (jestem fanem gry OFP i pisze newsy o dodatkach do niej :D ) Sciagajac jeden "addon" (Jednostka Marines in Urban Camo) w readme czytam:

This adds Marines wearing the experimental urban "T" pattern.

Panowie, powiedzcie..... Istnieje taki kamuflaz?

Link to post
Share on other sites

Oto mail od Militaryarea

w chwili obecnej nie ma takiej mozliwosci

 

mozliwe ze od kwietnia kiedy bedzie nowy asortyment

2005-2006 bedziemy to mieli ale uwazam ze nie za bardzo poniewaz nie

ma zbyt duzego zianteresowania tym tematem

Pytanie brzmialo: Czy jest mozliwosc sciagniecia w/w munduru?

Link to post
Share on other sites

Wzory są więc jeśli się stanie popularny to z pewnością jakiś Mil-spec, Mil-Tec czy inna szmata wypusć BDU'sy w ten deseń tak samo jak robi w tej chwili z m84, BGSem czy innymi... czym tu się podniecać poza tym że nie jest to na pewno dobre rozwiązanie całościowe - nikomu nie opłaci się robić poncha, goretexu, oporzadzenia, plecaków itd w ten wzór - więc poza picem na wodę dla ludu i atrakcją dla kolekcjonerów (w przypadku serii orginalnej) to cała rzecz ma krótkie nóżki.

Link to post
Share on other sites

Ooo dzięki, dzięki - przyznam że nie jest tak zle, spodziewałem się raczej, że to zieleń będzie zbyt jaskrawa.

 

Trzeba by kiedyś zebrać i porobić lepsze zdjęcia kamuflażu w terenie i z normalnych odległości kontaktu wizualnego. Wtedy by się okazalo jak co się sprawdza - choćby wczorajszy "real-tree" Cabelas'a na Leszku. Ładnie znikał już koło 20-30 metrów. 8)

Link to post
Share on other sites

Wybaczcie, że dopiero dziś umieszczam fotki, ale jestem troszkę zalatany (matura i te sprawy- jeśli załatwicie mi miejsce na politologii albo stos. międzynarodowych na UW to będę nawet codziennie ;-)))))

 

p12400226wx.th.jpg

p12400239pu.th.jpg

p12400250vc.th.jpg

p12400268gt.th.jpg

 

 

A tu trochę "in action" ;-) Spokojnie, to nie są zdjęcia rekonstrukcyjne - wiem, że FSBE zaczęto wprowadzać dopiero po ćwiczeniach Urban Warrior, a zestaw IFAK jest używany dopiero od 2003 roku, ale tylko to miałem pod ręką:-)

 

p12400172vb.th.jpg

p12400193kk.th.jpg

p12400204lm.th.jpg

p12400210qv.th.jpg

 

Pozdr

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...