Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 Sport Line


Recommended Posts

Witajcie powiedzcie mi co sądzicie o tej aukcji:

 

http://allegro.pl/mega-okazja-m4a1-classic-army-i1359483130.html

 

Czy ta replika jest warta tej ceny?

 

Czy przebieg 3 k kulek to dużo jak na replikę?

 

Czy bateria dołączona w zestawie jest dobra?

 

Czy będę musiał coś dokupić do tej repliki jak ją kupie? Np. gumkę HU?

 

Trochę mnie martwi jej mała waga ( Tak mi się wydaje, że to mało.) Czy 2,3 kg to mało na taką replikę?

 

Proszę o nie odsyłanie mnie do innych tematów, zadałem konkretne pytania do konkretnej repliki.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedzenie na pytania:)

 

Czy czytanie ze zrozumieniem jest takie trudne?:(

 

Rozumiem, że możesz nie lubić tych replik, ale powiedz mi czemu jest ta replika ścierwem? Jak i wszystkie produkty firmy Classic Army, masz jakieś doświadczenia związane z tą firmą?

Link to post
Share on other sites

Sportline to ścierwo

dlatego taka "okazja"

 

 

nie dlatego... CA to dobra firma. Ale seria Sprotline to odpowiedź na zalew tanich replik z ChRL czyli ABS'owa kupa o marnych osiągach która miała byc tania i miec logo CA. Chcesz by replika była renomowanego producenta, czy dobrze strzelała? Bo to się może wykluczac (na pewno w tym przypadku)

Link to post
Share on other sites

Witajcie powiedzcie mi co sądzicie o tej aukcji:

 

http://allegro.pl/mega-okazja-m4a1-classic-army-i1359483130.html

 

Czy ta replika jest warta tej ceny?

 

Czy przebieg 3 k kulek to dużo jak na replikę? <<<------------------------------------------

 

Czy bateria dołączona w zestawie jest dobra?

 

Czy będę musiał coś dokupić do tej repliki jak ją kupie? Np. gumkę HU?

 

Trochę mnie martwi jej mała waga ( Tak mi się wydaje, że to mało.) Czy 2,3 kg to mało na taką replikę?

 

Proszę o nie odsyłanie mnie do innych tematów, zadałem konkretne pytania do konkretnej repliki.

 

3k kulek to baaaaaaaaardzo mało

Edited by drozdek96
Link to post
Share on other sites

Też kiedyś popełniłem ten błąd i kupiłem Sportline'a, ino nówkę ze zbrojowni.

Pomyślałem sobie a kit, kupię CA SL. W końcu markowe to nie może być totalne gówno.

I z pewnością wyjdzie mi na tym lepiej niż kupno chińczyka.

 

Korpus pękł na pierwszej strzelance bo zrobiony z jakiegoś gównoplastiku po trafieniu kulką.

Gwinty na szkielecie GB wyrobiły sie baaardzo szybko od momentu jak pierwszy raz została rozkręcona.

Po pi razy drzwi 25 tys kulek rozwierciło zęby na zębatce tłokowej.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

CA to nic innego jak przereklamowany i slono przeplacony chinczyk. Spokojnie moglbym uklasowac CA zaraz za CM i DB.

CA w przeciwienstwie do CM czy do DB,od wielu wielu lat nie wykazuje zadnej tendencji w poprawie oraz jakosci swoich produktow. Jedyne co produjuja to kolejne mutacje swoich starych modeli. Zero pomyslu czy innowacji.

 

 

Sportline rozni sie od standardowego CA gorszymi materialami ktore sa uzyte. Zreszta normalne materialy CA sa badziewne i beznadziejne.

Nie oznacza to,ze wszystkie pridukty CA sa badziewne i do dupy. Na szczegolna uwage zasluguje tu gumka HU oraz tlok.

 

Mialem swojego czasu M15a2CA - zamienilem je na ICS AK74. I nie zaluje tej zamiany.

 

Przebieg 3k (kulek) - paczka kulek ma ok 3,5k . czyli niewiele. Jest to naprawde niewiele. Tyle mozna bez problemu zuzyc podczas jednej strzelanki.

Waga repliki - kwestia gustu. Preferuje lekkie, wygodne i poreczne.

 

Kup to co jest polecane tj G36 (JG) , AK (CM ) , mp5K (Galaxy )

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Ja bym replik z serii SL nie ruszał.

Lepiej omijać je dość szerokim łukiem, odczekać jakiś czas, dołożyć kilka złotych i kupić replikę innego producenta.

 

Dość tanio jak na nowe M4 możesz dostać repliki BOYI'a / Dboy's (najlepiej wybrać coś z metalowym korpusem).

 

Jeżeli nie masz za dużo kasy i raczej nie masz jak "dozbierać" na metalową "eMkę" możesz ostatecznie kupić coś takiego :

- http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=1473

 

Pozdrawiam.

Edited by Marian von jungingen
Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Ja bym replik z serii SL nie ruszał.

Lepiej omijać je dość szerokim łukiem, odczekać jakiś czas, dołożyć kilka złotych i kupić replikę innego producenta.

 

Dość tanio jak na nowe M4 możesz dostać repliki BOYI'a / Dboy's (najlepiej wybrać coś z metalowym korpusem).

 

Jeżeli nie masz za dużo kasy i raczej nie masz jak "dozbierać" na metalową "eMkę" możesz ostatecznie kupić coś takiego :

- http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=1473

 

Pozdrawiam.

 

M120 i tylko 370fps ??? Padaka. Szczelnosc jak w druszlaku...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...