Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam auga z ca ,silnik stockowy, kable chyba też stockowe (był w tuningu,ale czy kable wymieniali to nie pamiętam,ale wiem ,że nie są w najelpszym stanie). Sprężyna m120 (odkształcona bardzo). Baterie ma li-po 900mah i 800mah 8,4V

 

Pytanie potrzebny mi jakiś bezpiecznik? W serwisie powiedzieli, że jak coś ma się spalić to i tak się spali, a bezpiecznik nic nie pomoże,więc go wyjęli i w tej plastikowej "puszcze" zlutowali kable..

 

Trochę dziwne mi się to wydało..

 

Proszę o odpowiedź czy bezpiecznik coś daje czy nie.

 

(tematu w szukaj nie znalazłem więc zakładam nowy)

Link to post
Share on other sites

 

W serwisie powiedzieli, że jak coś ma się spalić to i tak się spali, a bezpiecznik nic nie pomoże,więc go wyjęli i w tej plastikowej "puszcze" zlutowali kable..

 

Trochę dziwne mi się to wydało..

 

 

 

Wiec nie zrobili tego prawidłowo, powinni wywalić cały, stary kabel i dac nowy a nie lutowac, dawać opór.

Bezpiecznik jest jak zły post: do usuniecia.

:D

Link to post
Share on other sites

Bezpiecznik jest jak zły post: do usuniecia.

:D

Wypowiem się na temat bezpieczników. Ostatnio zakupiłem sobie SCAR'a od CA i nie dzialał. Ni cholery. Niby silnik dawal oznaki życia, ale pozatym nic nie krecil. Okazało się ze to był jakiś kiepski bezpiecznik. Po jego usunięciu replika działa jak szalona :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Kupuj silnik z magnesami neodymowymi.

Jak nie planujesz wydawac naprawde duzo na tuning - to lepiej nie kupuj speedowego.

 

Najtanszy sensowny to silnik PJ/Cyma - ten z niebieskim koncem.

Malo pradu bierze a ciagnie do m165. Dziala tez na slabych pakietach w zime.

Jezeli chcesz troche szybszy ale bardzo pradozerny - elementa torque sa szybkie i bardzo mocne.

Jezeli chcesz cos markowego - to masz do wyboru mase silnikow od ICSa, GP czy inne.

Nie kupuj czasem silnikow Guardera - sa badziewne.

 

Ale tak naparwde w augu z uwagi na latwosc montazu styka chinczyk. Zwlaszcza do m120.

 

Dodatkowo polecam mosfet - w augu miesci sie bardzo latwo.

Koszt nie duzy a nie boich sie wiecej o styki, i rof wzrasta.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...