Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika do 450zł


Recommended Posts

Siema wszystkim chciał bym kupić replikę z napędem elektrycznym, kwota którą przeznaczam na replikę wynosi do 450zł. Interesują mnie modele mp5,ak47/74,m16/m4.Chciał bym szybkiej i skutecznej odpowiedzi. Jest to moje pierwsze podjęcie kupna repliki elektrycznej ponieważ dotychczas gustowałem w karabinkach wyborowych. Pozdrawiam seba1420.

Proszę o linki do broni :)

 

Nikt nie pomoże?? :icon_confused:

Link to post
Share on other sites

Ludzie, jesteście śmieszni, co najmniej 3-4 razy w tygodniu ktoś pyta:

"jaką replikę kupić do 500zł?"

"co kupić do 450zł"

"pomóżcie w kupnie repliki w granicach 550zł"

 

Za każdym razem pare osób odpisuje, żebyście brali AK47 od CYMY

Nie możesz chociaż odrobinę się wysilić i użyć opcji szukam? Z resztą nawet jej nie trzeba używać żeby się dowiedzieć z forum, że (prawdopodobnie) najlepsza replika na początek to AK cymy- http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_028-172.html

...

 

 

PS:

No nie wierze, do tego masz jeszcze pretensje, że nikt nie chce Ci pomóc?? To już powoli staje się nudne...

Edited by dobry_mudzyn_z_afryka
Link to post
Share on other sites

Ludzie to już zapytać się nie można??? . Więc jesli oczywiście można spytać po co jest forum??.

Naucz się na przyszłość, że najpierw czytasz a potem pytasz. Na forum są odpowiedzi na Twoje pytanie więc weź się do lektury a nie idziesz na łatwiznę i liczysz na to, że ktoś Cię zasypie linkami do Twoich wymarzonych replik.

P.S. Jeden pytajnik na końcu zdania zazwyczaj wystarczy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...