Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelka wz93 i Mundur wz93


Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już byłem na 5 strzelaniach i biegałem po 5godzin w stroju od kolegi pozyczonym.Po prostu jesteście amatorami,którzy nie mają pojęcia o ASG.przykro mi,ale tak jest

Znawca? Uważasz siebie za znawce który prawdopodobnie nie wie jak wygląda kamuflaż wz.93?

Jesteś mięczakiem który nie wie gdzie stawia się kropkę w zdaniu, nie wiesz jak konstruuje się zdanie z przecinkami...

Edited by wiciu_AK
Link to post
Share on other sites

Widzisz, niektórzy ludzie z tutaj obecnych grają w ASG ponad 5 lat, więc mają raczej większe doświadczenie. Ja gram od 4 lat i wiem, że im więcej szpeju, tym gorzej. Jeżeli nie grasz w MILSIM'ach to wystarczą pasoszelki z podstawowym zestawem ładownic. Np, jak ja mam, pasoszelki z MIWO, 3x3 magi, kieszeń na kulki, manierę, camela i kaburę udową. Z każdą kolejną wg. zbędną ładownicą tylko się dociążasz. Na zimę możesz jeszcze jakieś małe cargo z termosem i bułą/batonem. Na strzelanki do 12h taki zestaw jest the best one.

Link to post
Share on other sites

A ja wyczuwam tu zaiste dobrego trolla. gość pewnie teraz siedzi sobie na kanapie parówą do góry, pije herbatkę i brechta z tego, że tak łatwo was strollował :hahaha: Sorry, wiem że nic ten post nie wnosi do tematu, ale nie mogłem się powstrzymać....

Edited by kreciu92
Link to post
Share on other sites

Przeciez od początku mówiłem ze chodzi mi o MILSIM.myślałem,że wy mi tu gadacie,że na milsim czym mniej balastu tym mniej,dlatego wziąłem was za amatorów.

Bo się na niczym nie znacie.Ale i tak większość z was to chłopcy,którzy sie nie znacie tak jak Wiciu czy yfronus itp.

Link to post
Share on other sites

No i widać że troll. Ty zamiast jakiejś gównianej kamizelki 12kg kup sobie ZBROJĘ PŁYTOWĄ, karego konika i błyszczący mieczyk. Albo nie, bo konik będzie dźwigał te 40kg ciężaru. Więc lepiej tylko zbroję i mieczyk.

 

EDIT: "czym niej balastu tym mniej..." dokończ, bo nie wiem o co ci chodzi.

Edited by denvey
Link to post
Share on other sites

Wiara ale zdajecie sobie sprawę, że jesteście równie śmieszni jak gościu który założył ten wątek?

Dla tego zaprawdę powiadam wam - dajcie se siana z tą napinką.

 

Dokładnie, zostawcie ten temat, gość który założył wątek myśli że nikt tutaj nic nie wie o AS... ehhh szkoda słów i nerwów na pacana.

Link to post
Share on other sites

To jak chcesz na MILSIM'y to ja nie wiem. Ja byłem na jednym, na którym do mojego oporządzenia zabrałem 60l plecaczek. A w środku namiot na 2 os. i śpiwór. Do tego zapas wody i trochę zimnego żarcia. Mhm, trochę. Ale w cholerę ważyło. Ale to był wypad na 3 doby po raz pierwszy, wiec nie wiedziałem co dokładnie mam wziąć.

Link to post
Share on other sites

Ależ Panowie, jak wy możecie się wypowiadać jak jesteście nooby i nic nie wiecie? :biggrin:

 

A tak na serio to nie karmcie trolla. BTW jest na sali mod? Myślałem, że ja jestem głupi i piszę pierdoły, ale ów "szpetz" mnie przebił. A to oznacza już taki poziom wypowiedzi, który należy uciąć wyrzucając topic do kosza.

Link to post
Share on other sites

coś nie widzę byś wspominał o MILSIM'ach...

 

nawet jeśli, to zmartwię Cię, nie ma sensu dociążanie się bez powodu. Nigdy.

A przy okazji 5 strzelanek na pożyczonym szpeju to wystarczająco na znacznie wymagającą grę? Bo coś nie przekonałeś mnie. Tym bardziej jak się pytasz o coś, co dla każdego jest oczywiste.

Profesjonalisto

Edited by t0m3k
Link to post
Share on other sites

Dobra znawcy...

 

@t0m3k - najwięcej się udzielasz to pocisnę po Twoim ostatnim poście - np. na milsim48h w zasadach masz wyraźnie zaznaczone co dają kamizelki balistyczne.

Także pisanie tekstów w stylu: "nie ma sensu się bez sensu dociążać" to możesz sobie darować.

 

Pierwszy z brzegu przykład Twojego braku kompetencji.

 

Jak by mi się chciało mógłbym znaleźc więcej powodów dla których nie powinieneś się w tym wątku odzywać...

Link to post
Share on other sites

Misiekebr15- najpierw zadajesz pytania a potem obrażasz ludzi, którzy chcą ci pomóc...nie ładnie...tak się nie robi. Pozatym przez takie rzeczy jesteś jedną nogą w banie.

 

Sprzęt noszony na imprezach będzie się różnił w zależności od wykonywanych przez nas działań. Wiadomo, że na simach balistyka wchodzi w grę i ma sens. Tyle, że wiadomo, długie patrole i balistyka ważąca 12kg nie idzie w parze... przy szturmie, w budynkach, czy krótkich działaniach terenowych- jak najbardziej.

Na zwykłe spotkania weekendowe myślę, że faktycznie nie ma sensu tak się obciążać, ale jeśli chcesz się hartować w ten sposób, bardzo proszę, nic nie stoi ci na przeszkodzie.

Link to post
Share on other sites

Tej, ale o co wam chodzi z tym 12 kg?

 

Sama kamizelka waży może z 2 kg- tyle co dżinsy...

Trzeba by było mieć wkłady i do tego płytę stalową z przodu, żeby ta kamizelka miała niecałą 12...

 

A na milsimach dopuszcza się znacznie mniejsze obciążenia.

 

 

Ja proponuje nie powielać jak mantrę dannych z początkowych postów- bo wychodzicie na debili w tym momencie.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...