Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Konwersja z G36KE na G36C


Recommended Posts

Witam wszystkich

Mam replikę G36KE JG (a właściwie G36K bo lunetę ściągnąłem). Chcę kupić front grip od wersji G36C, tylko mam jedno pytanie.

W wersji G36K lufa jest dłuższa niż w wersji G36C, więc chcę ją zakryć tłumikiem dźwięku. Tylko pozostaje jedna kwestia do rozwiązania. Czy będzie można tłumik dźwięku swobodnie przykręcić czy front grip będzie przeszkadzał?

Chyba, że taka rzecz rozwiąże mój problem.

http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=6144&name=Pro-Arms_-_Gwint_Tlumika_-_G36_-_14mm_CCW

Proszę o odpowiedzi ludzi, którzy znają odpowiedź albo robili takie konwersje

Z góry dzięki za pomoc.

Edited by MattTheKing
Link to post
Share on other sites

chodzi o to że niektóre tłumiki mogą się zapierać o front i nie dadzą się dokręcić do końca. Polecałbym najpierw kupić tłumik a później najwyżej dokupić przedłużke

 

Może faktycznie źle to napisałem. Ale dokłdanie chodziło mi o to co napisał axi13.

Tłumik mam, więc kupiłbym tylko front grip od wersji G36C. A jak cos będzie nie tak, to się dokupi przejsciówkę.

Ale i tak dzięki wam obu za odpowiedzi :)

Edited by MattTheKing
Link to post
Share on other sites

wszystko zależy od średnicy tłumika

byś miał bliżej to by sie przymierzyło do mojej g36c

a tak apropo co robisz z konwersja od wersji K???

 

Ogólem kupiłem wersje G36KE(wersja z lunetą), ale po jakimś czasie dostałem również szynę od wersji G36K.

Wpadłem na taki pomysł, żeby założyć front od G36C, żeby było mi ją lepiej manewrować. Lufa będzie miała tą samą długość co teraz bo była by ukryta w tłumiku dźwięku. Z tego co obliczałem to prawie 9 cm replika będzie krótsza, nie tego nie jestem na 100% pewien.

Link to post
Share on other sites

Jeśli lufa zostaje taka sama, to lepiej nakręć inny tłumik ognia... Krótszy front z długą lufą nie zwiększy manewrowości, tylko bardziej wystawi lufy (zewnętrzną i wewnętrzną) na uszkodzenie.

 

Edit: tłumik IMO tylko na ostatnich parę cm lufy wewnętrznej, żeby stabilna była (zewnętrzne w G36 są dość ciasne, a w tłumiku zawsze masz nadmiar miejsca).

Edited by Akkenoth
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...