Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SIG SG 556 od CG


Recommended Posts

Jak w temacie - zastanawiam się nad kupnem tego karabinu.

Mój odnośnikhttp://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_33&products_id=1433

 

Wszystko ładnie pięknie tylko nie mam pojęcia co w nim "siedzi". Szukałem już opinii na temat tego karabinu na różnych forach i jak dotąd nie udało mi się znaleźć.

Więc jeśli coś ktoś wie, podejrzewa prosił bym o podzielenie się tym ze mną :maniak_OK:

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Myślę że kolega Stalker ma rację. Cybergun chińskie repliki między innymi kałachy CYMA ładuje do swoich pudełek i co najwyżej dorobi jakieś oznaczenia- często oderwane od rzeczywistości broni ostrej.Tutaj mamy prawdopodobnie do czynienia z Sigiem 556 firmy JINPENG, nazwa modelu JP556.Szczerze coś ciężko mi powiedzieć coś o firmie JINPENG.Wiem tylko tyle że ta firma zrobiła jeszcze tylko dwa elektryki(dwie wersje famasa)Którego także CYBERGUN wali do swoich pudełek, doda najwyżej jakieś oznaczenia od siebie i sprzedaje po zawyżonej cenie.

Edited by CIUPAK1
Link to post
Share on other sites

Jeden koleś z usa wykluczył, że to JP. min z powodu wielu różnic zewnętrznych:

but it just seems odd to me that CG would go through the amount of effort to change all the things that appear to be different between the CG and JP SIG 556s.(grip, stock, upper rail, etc.)

To kawałek z dyskusji odnośnie brendowania różnych marek.

A tak na mój gust, to jeden grzyb czy to będzie JP, czy KA. W przypadku KA zapewne będzie toto miało bebechy GB wykonane z plasteliny i jakiekolwiek próby tuningu będą się wiązały z wymianą wszystkiego nie licząc szkieletu, no i będzie miało porąbany selektor taki sam jak ma FN FAL ichni (strasznie durna konstrukcja, która doprowadzała mnie na skraj załamania podczas któregoś z kolei montażu po wymianie okablowania na silikony).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...