Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

1000 zł Na replikę


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Powiem tak. Do asg wróciłem gdy mogłem sobie pozwolić na te wszystkie wydatki. Pierwszą repliką jaką miałem po powrocie było G3 TM 360 fps. Coś tam się posypało, coś się naprawiało i później jeszcze trochę posłużyło. Ciągnęło mnie zawsze w kierunku emek, także kolejną repliką było M4-CQBR JG za 1k. I co ? I wpakowałem w tą replikę ponad 1k już a replika ma dopiero rok. Wpakuje kolejne 1 k i może będzie wygladać i strzelać tak jak tego chcę. Także, obojętnie czy kupisz chinola czy replikę z górnej półki i tak Ci się coś tam posypie jak zaczniesz grzebać. Kup stock chinola i jedyne co zmień to gumka i precka. Więcej nie trzeba grzebać.

Link to post
Share on other sites

PiPES w temacie M-ek (bo przy AK uważam, że można kupić Cymę i będzie git). I wydasz / wydałeś kupę kasy na chinola, wymienisz kupę części a i tak to będzie chinol. A i tak nie będzie w większości to strzelać jak należy bo albo będą nieszczelności GB-komora, krzywe body itp. Uzmysłówcie sobie ludzie - w cenie I klasy nie jest tylko logo i części - w tej cenie jest technologia produkcji i kontrola jakości. U chinoli tego nie ma, bo jakby było to by repliki kosztowały tyle samo.

 

I proszę nie radźcie już głupot, aby przy funduszu już 1000zł kupować chińczyka i w dodatku M4. Jakbyś miał 500zł to kup sobie jakieś Boyi, JG i będziesz grzebał w tym cały czas. A jak nie masz na baterię, ładowarkę, to wstrzymaj się z zakupem i dozbieraj. Ja od wakacji do teraz zbierałem na I klasę - mam Mp5 Cymy i nie chcę już II klasy. Non stop coś się sypało - a replika na forum zachwalana - cm.041 J

 

Poza tym, kto zrobi to samo z swoim stockowym chinolem i wrzuci zaraz na youtube'a ? (KWA 2 gen)

http://www.metacafe.com/watch/3767586/kong_power_lithium_polymer_lipo_battery_extended_firing_stress_test/

Edited by Reset
Link to post
Share on other sites

Co innego z mkami, bo te firmowe można już za 900zł dostać. Ale dobrego kałasza za 1000zł nie znajdziesz. Te VFC można kupić od 1300 w górę. Jak ktoś lubi spokój to kupi VFC i gume. A jak ktoś jest oszczędny to kupi cymę gumę i lufę i w miarę powsstawania jakichkolwiek niedogodności będzie je uzupełniał. I zmieści sie poniżej 1300 na pewno. Ja z tuningiem do 500fps i lufą długą zmieściłem się w 1200zł. A i rof mam nieboski.

Link to post
Share on other sites

I podpisuję się pod tym.

Jak pisałem - przy AK warto zastanowić się na Cymą 0.48 bo nie widzę sensu przepłacać. Chyba, że faktycznie komuś zależy na detalach i najwyższej jakości.

 

Ale co do emek, uważam, że nie było i nie ma godnych polecenia chińczyków - tym bardziej, jeśli ma się większy kapitał (jak kolega) debilizmem jest kupowanie II klasy. A jeszcze większym, doradzanie aby tak zrobić.

Link to post
Share on other sites

Co innego z mkami, bo te firmowe można już za 900zł dostać. Ale dobrego kałasza za 1000zł nie znajdziesz. Te VFC można kupić od 1300 w górę. Jak ktoś lubi spokój to kupi VFC i gume. A jak ktoś jest oszczędny to kupi cymę gumę i lufę i w miarę powsstawania jakichkolwiek niedogodności będzie je uzupełniał. I zmieści sie poniżej 1300 na pewno. Ja z tuningiem do 500fps i lufą długą zmieściłem się w 1200zł. A i rof mam nieboski.

 

Kałasze ICS z serii AK74 można kupić obecnie w promocji za 990 zł

Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites
Jezu, full plastik, mało fps itp...

Kolejny moher - !@#$% z bebechami i jakoscia, wazne aby bylo z metalu ( nawet z rteci ) i mialo bazylion fps....

Zdziwilbys sie jak daleko TM potrafi strzelac majac 260fps ( np MP7A1 ) lub ok 400fps ( gaziak mk23 socom )

Kupujesz replike ze wzg na jej wyglad i metal, czy ze wzg na stan techniczny GB ???. Bo ja kupuje ze wzg na stan techniczny... z jakiegos powodu !

 

Wiem, ze fps to nie wszystko, ale na 40m można matrixy robić... Gówno.

Gownem poki co to ty tu plujesz.. O czarnych kulkach to wogole slyszales ??? Chyba nie. Zapomnialem. Sa w takiej samej cenie co biale

 

Myślę, ze jak do CM włożysz M110 guardera, przezroczystą gumkę guardera i preckę to zmieszcisz sie w 1000zł a będziesz miał ze 370fps i dobrą celność.

To zle myslisz. Guarder nie produkuje serii sprezyn serii M tylko seri SP.

370fps lub nawet wiecej to idzie wycisnac na 1J Systemy oraz SP90 jesli sie wie jak ...

Przepraszam zapomnialem , aby wycisnac 370fps w chincolu to trzeba wsadzic sprezyne od Żuka oraz motor od radzieckiego odkurzacza ... bo to taka "super " jakosc :cool:

 

Majster - przestan wprowadzac w blad , bo polecisz z tego forum za lamanie regulaminu.

Edited by johny13
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...