Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Początkujący


Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Repliki nigdy nie wybiera się od wyglądu zewnętrznego,tylko od wewnętrznego !!.

 

Tak? Ja tak zawsze robię. Co z tego, że będzie się miało replikę z dobrym zasięgiem, łatwą do tuningu i ze świetną kulturą pracy, skoro będzie nieporęczna, nieergonomiczna i co najgorsze: nie będzie się podobać? Gdyby każdy wybierał replikę patrząc tylko na bebechy, to airsoft ograniczyłby się do kilkunastu modeli słynących z mocnego gb i z łatwo dostępnymi częściami. Wtedy: m14 odpada: brak BU i mało częścji do v7.; p90 odpada: mało miejsca na batkę, ciężko o dobre magi, gb v.6. wszelkie Tommi guny, famasy odpadają.

 

Nudno by było.

 

Pozdrawiam

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Od siebie polecam cymki. Teraz jest chyba na taiwanie Cm0.45. Miałem ją brać, aksu jest fajne, króciutkie, można fajnie stuningować. Bebechy ma pancerne.

Powinno Tobie się spodobać.

 

Tych APS'ów mało kto miał. M4 od gfc mogę nie polecić. Mam ją pare miechów, już zdołała byc na serwisie dwa razy. Z czego dwa razy padł tłok.

 

Boyie są ok, miałem rok rk03sw i po tym czasie posypał mi się tłok. Sprzedałem giwerke na części, a fajna była :)

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko co do repliki broni będę musiał zakupić. Bo np.na taiwanie jest pełno dodatków, któreś trzeba zakupić?

 

Cm 028 klasycznego raczej nie kupie, bo ze względu na wygląd wolę całą czarną broń.

Np. CM.028 A TACTICAL, CM.031,

 

Kulki jakiej wagi?

Edited by Kubawidk
Link to post
Share on other sites

Mam pytanko co do repliki broni będę musiał zakupić. Bo np.na taiwanie jest pełno dodatków, któreś trzeba zakupić?

 

"Musieć" to musisz mieć kulki i ochronę oczu (tę drugą - naprawdę porządną. Porządne kulki oczywiście też nie zawadzą). Warto też mieć mikroprocesorową ładowarkę od baterii, bo ta, którą Chińczycy dodają do zestawu niestety jest marniutka (przekłada się to na żywotność baterii i komfort ładowania jej).

Cała reszta jest opcjonalna.

Link to post
Share on other sites

To nie jest takie oczywiste.

 

Mocowo - Krakman podaje dla CM.031 360-380 fps. Czyli - jak się trafi. Póki nie dostarczą i nie przestrzelasz na chrono, nie będziesz wiedział ile dokładnie jest. A jeszcze dochodzi sprawa wysokości lokalnego limitu do CQB.

 

Guma - od jakiegoś czasu Chińczycy montują gumy na ciepło, co daje bardzo dobrą szczelność, a i same gumy się poprawiły w ostatnich latach. Także - póki nie sprawdzi, co konkretnie siedzi w jego replice, też nie ma co się pchać do przodu.

Link to post
Share on other sites

Ja bym ci polecał coś takiego:

http://www.gunfire.pl/product-pol-1152193495-MP5-A4-SMG-Series-Economic.html

do tego jednak trzeba by kupić akumulator i ładowarkę. Tylko byś musiał sobie odpuścić klamkę. ICS to bardzo dobra firma, a ichsiejsze tworzywo jest dużo lepsze niż ZnAl. Jak cię martwi mała moc to wystarczy tylko wymienić sprężynę. ICSy wtrzymują stockowo springi do m140 włącznie.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ja nie wiem czy to takie baśnie... Osobiście gdybym szukał sobie teraz repliki to byłby to dla mnie nr 1. A gdy będziesz miał więcej kasy w przyszłości i airsoft będzie cię jeszcze kręcił to wystarczy dokupić metal body i ma się replikę 1 klasy pełną gębą. Zwłaszcza, że ten ICS jest w przecenie i się najwyżej taka operacja wyjdzie cenowo na to samo co kupno odrazu wersji metalowej.

Link to post
Share on other sites

No i ja się zgadzam, że ICS to świetna firma. I gdybym srał kasą, to kupiłbym sobie ICS universal, by później dokupić metal body za połowę wartości repliki, a następnie wewnątrz go trochę stuningować, by koledzy nie robili matrixa przed zbyt wolnymi kulkami. Nie zgadzam się tylko, że plastik jest wytrzymalszy niż metal. ;p

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...