Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sprężyna M120 do M4A1 SIR


Recommended Posts

Witam, otóż chciałbym zapytać, czy moja emka SIR z metalowym gearboxem v2 wytrzyma zmianę sprężyny na 120m (400-430 fps). Tyle chciałbym osiągnąć - ok. 400 fps.

Więc, moje pytanie, czy musiałbym coś jeszcze wymieniać, czy sprężyna wystarczy, by osiągnąć pożądany efekt? :icon_biggrin:

Edited by Kłos-KIN
Link to post
Share on other sites

Witam, otóż chciałbym zapytać, czy moja emka SIR z metalowym gearboxem v2 wytrzyma zmianę sprężyny na 120m (400-430 fps). Tyle chciałbym osiągnąć - ok. 400 fps.

Więc, moje pytanie, czy musiałbym coś jeszcze wymieniać, czy sprężyna wystarczy, by osiągnąć pożądany efekt? :icon_biggrin:

Troche za mało informacji na temat tego gearboxa...

Jakiej firmy jest replika?

Link to post
Share on other sites

Replika jest firmy Cybergun, kupiona w Capri Asg.

Karabin ma przebieg narazie mały i lecę dopiero na drugim naładowaniu. Kupiłem ją w komisie capri, bo była tylko na jednej strzelance - wystrzelono ok. 300 kulek + moje 700 daje 1000. Cena wynosiła..690 zł (590+bateria). Dystrybutor to CA.

http://www.military.pl/colt-m4a1-sir-karabin-aeg_5857t.html Nie kupowałem go stąd ale to jest ten sam. Z tym, że tu jest napisane 1 j i 330-340 fps, a na moim pudełku napisane jest: 1.2 j maxi. No i waga mojego to (jak na pudełku) 3440g, a na stronie jest 3050g więc może minimalnie się różnią, ale girboxa mają tego samego.

Edited by Kłos-KIN
Link to post
Share on other sites

A co jak kupiłbym górną część gearboxa? Jakieś propozycje? Może wystarczyłoby gdybym wymienił zestaw cylindra - 250 zł to nie jest źle, a pisze, że może m/s wzrosnąć nawet o 15 max.

http://www.asg.com.pl/Wzmocniony_Zestaw_Cylindra_do_M4A1RISSR16_Modify,p,1183.php

Wybieram głównie oferty z capri bo mam do tego sklepu 6 km.

Edited by Kłos-KIN
Link to post
Share on other sites

Lepiej zakup preclufe promyka/km head/od biedy systemy i gumke hu systemy.

Porządna komora hu guardera też można załatwić sprawę, moim zdaniem wymiana springa na mocniejszy to ostateczność.

Jesteś pewien że szkielet gb i zębatki wytrzymają te m120? Ciekawe jakie masz tam łożyska.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...