Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5SD2 Classic Army


Recommended Posts

Witam,

mam taki problem, replika po jednej strzelance przestała mi strzelać, po podpięciu baterii Sanyo 8.4v mAh, słychać jakby silnik chciał ruszyć ale nie może. (TAK, batka jest naładowana) Po rozłożeniu GB wszystko jest na miejscu, wszystko działa, ale po złożeniu i podpiąciu silnika (stockowy CA) nadal nie chodzi, podłączyłem inny silnik (Stock P&J/A&K) replika nadal nie chodzi.

Słychać jedynie że silnik rusza, tłok się cofa do tylnego położenia i nie wraca do położenia pierwotnego, następnie gdy naciskam spust, słychać klik (silnik chodzi) a zębatki stoją w miejscu.

 

Nie mam pojęcia co to może być. Replikę sprawdzałem także na innych bateriach.

Link to post
Share on other sites

Ehhh, jak ja uwielbiam "firmowe repliki" jak coś się zepsuje to nawet nie można ocenić co. :biggrin:

Vault13, co do shitu masz rację, po kilku rozkręcaniach już zaczynają pękać plastikowe części a o pinie od kolby który odkręciłem dwa razy to nawet nie wspomnę.

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Ja moge napisać tyle że wina leży po twojej stronie bo kupiłeś classic army... :/ Mam ten shit i uwierz mi miałem o wiele gorsze problemy.

 

Co ci moge poradzić? Bierz to do serwisu, niech oni się tym zajmą.

 

Ponownie kogoś cycki swędzą, w tym wypadku Ciebie. Prawdopodobnie umarta bateria, pomieszane podkładki, rozwalone okablowanie, zbyt mocno dokręcony silnik. 90% uszkodzeń w AEG wynika z winy użytkownika.

Link to post
Share on other sites

Ehhh, jak ja uwielbiam "firmowe repliki" jak coś się zepsuje to nawet nie można ocenić co. :biggrin:

Vault13, co do shitu masz rację, po kilku rozkręcaniach już zaczynają pękać plastikowe części a o pinie od kolby który odkręciłem dwa razy to nawet nie wspomnę.

 

To ty i tak niezły jesteś - mi po pierwszej strzelance pękł gearbox, przy rozłożeniu i wymianie na cymowski (koszt 160zł :( ) wszystkie gwinty w srubach sie wyrobiły i pękł kawałek plastiku w srodku rączki :/

 

A po drugiej strzelance odpadł mi nagle cały przód repliki wraz z chwytem przednim, muszką i lufą. Powiedzmy że miałem replike w dwóch kawałkach :P Na szczęście każdy, nawet największy shit nie oprze się zbawiennej izolce ;) Okazało się ze jakimś cudem pękł plastik trzymający przód repliki do reszty. Jak? Tego pewnie nigdy się nie dowiem...

 

Wyślij to do serwisu, jak ci cos zwalą przy rozkładaniu/składaniu to przynajmniej ich będziesz oskarżać :)

Link to post
Share on other sites

Ok, więc wysyłam do serwisu, do Spec Shopa, tam nie kupowałem orginalnie repliki, kupowałem... w bron.pl.. tak wiem super pomysł. No i wymieniłem w GB głowice cylindra i tłoka, więc jak nawet bym wysłał to by mi nie przyjęli, swoją drogą nawet żadnych plomb nie miała. Jak wróci z serwisu to postaram się opisać usterkę, może się przyda komuś w przyszłości.

Link to post
Share on other sites

w broń.pl jak kumpel kupował aku to po pierwszej usterce nie umieli tego naprawić więc dali mu identyczny, nowy egzemplarz :P ich serwis poprostu wymiata. Po zabraniu do "normalnego" serwisu okazało sie ze... kulka w lufie sie zatkała! Przeczyszczenie wyciorem pomogło :P

 

No i kolega ma teraz 2x AKs74u full metal obie warte 500zł w tym jeden dostał za darmo :P

 

Nie dosć ze CA to jeszcze kupowane w broń.pl... Podziwiam twoją odwage :P

Link to post
Share on other sites

AnR miał rację (jak zwykle... :dry: ) wydaje mi się że źle GB złożyłem, najprawdopodobniej założyłem źle zębatkę tłokową... nie będę pokazywał żeby się jeszcze bardziej nie pogrążać :teeth:.

 

Jak rozłożę i złożę od nowa dam znać.

 

Vault13 Oddałbym na gwarancję ale w replice już mam parę rzeczy wymienionych, jakby mi wymienili bym się z nimi pożegnał :biggrin: .

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Przepraszam ale nie mogłem edytować, wszystko działa.

MP5 to moja pierwsza I klasowa replika, i nauczyłem się że w takich trzeba grzebać samemu. Naprawiłem, wystarczyło poklieić jeden kabelek od silnika, rozebrać i przesmarować gb i ustawić dobrze zębatkę tłokową.

 

Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i nie zadowolonych użytkowników MP5 CA.

 

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...