Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m4a1 do 350zL


Recommended Posts

Szukam m4 do 350zl nic a nic więcej szukałem na forum i było bardzo dużo tematów żaden mi nie pomógł bo albo linki już dawno wygasły albo był za duży budżet

musi sie nadawać do lasu mieć daleki zasięg (30-40m) i łatwy dostęp do częśći zamiennych.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szukam m4 do 350zl nic a nic więcej szukałem na forum i było bardzo dużo tematów żaden mi nie pomógł bo albo linki już dawno wygasły albo był za duży budżet

musi sie nadawać do lasu mieć daleki zasięg (30-40m) i łatwy dostęp do częśći zamiennych.

 

za 350 ciężko ci będzie znaleźć nawet używaną DOBRĄ replikę...

Link to post
Share on other sites

cyma nie produkuje m4...

Ale tak na poważnie m4 w takiej cenie to nawet w bazarze nie znajdziesz :)

Pozostaje dozbierać ci do 500 zł i kupić coś od BOYI

za 350 zł kupisz wszystkie (jest pare wersji) cm.028 (jest to ak 47 i pochodne różniące się tylko wyglądem) na taiwangun.com

posiada on ok 350 fps wiec ryja nikomu nie podziurawisz a i kulki posiejesz na ok 40 metrów ;p

Będzie to twoja pierwsza replika ?

Link to post
Share on other sites

Chyba cie cycki swędzą,to ciebie strzele będę miał ubaw :hahaha:

 

1. Przeczytaj moje posty 10 razy.

2. Zapoznaj się ze słowiem IRONIA/SARKAZM.

3. Jak jeszcze nie rozumiesz powtórz punkty 1-2 po 10 razy.

4. Jak nadal nie rozumiesz to jesteś za mocno skretyniały, żeby ogarnąć cokolwiek.

Link to post
Share on other sites

1. Przeczytaj moje posty 10 razy.

2. Zapoznaj się ze słowiem IRONIA/SARKAZM.

3. Jak jeszcze nie rozumiesz powtórz punkty 1-2 po 10 razy.

4. Jak nadal nie rozumiesz to jesteś za mocno skretyniały, żeby ogarnąć cokolwiek.

O Warszawiak się zdenerwował

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze, zainwestuj w gogle lub okulary ochronne, UWEX I-vo są dobre i dostępne w przedziale cenowym 40-60 zł, oczy przede wszystkim, potem repliki :)

Po drugie na pewno nie z airsoftextreme.pl czy jakoś tak, na forum jest chyba ze 50 stron o nim, jak nie więcej, przeczytaj parę postów to zrozumiesz dlaczego.

Po trzecie jak tak bardzo chcesz m4 to poszukaj używane na allegro (jak 350 zł to mogą być ostroooooooo zjechane wiec długo taki sprzęcik może nie pociągnąć).

 

Lepiej kup tą cm.028 naprawdę jest dobra, może wygląda jak kupa wymieszana z błotem, ale jako pierwsza replika sprawdzi się doskonale.

 

A, jeszcze raz wspomnę o OKLULARACH/GOGLACH ochronnych :)

 

P.S. myszekmyszek, nie wiedziałem, że cyma produkuje m4 (trudno mi w to wierzyć ale to prawda skoro tak twierdzisz xD) , przepraszam... one love :)

Link to post
Share on other sites

P.S. myszekmyszek, nie wiedziałem, że cyma produkuje m4 (trudno mi w to wierzyć ale to prawda skoro tak twierdzisz xD) , przepraszam... one love :)

 

No Jezu, no naprawdę nie wiecie co to IRONIA?!

Dobra jeszcze raz...

Napisałem cyma... chodziło mi o kałacha.

"KTO TAK TWIERDZI?" to jest ironia. Kapisz wreszcie?

Link to post
Share on other sites

składana kolba odpada, łamie się,

Kup wersje tactical masz risa na froncie,

możesz też kupić boczny montaż do ak http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_montaze_szyny_montazowe/metalowa_szyna_montazowa_boczna_do_ak_cm-783.html przykręcić go do plastikowego body i kupić szynę ris na ten montaż http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_montaze_szyny_montazowe/szyna_montazowa_do_ak_acm-529.html, lub kupić szynę którą przykręca się na śrubki trzymające dolne body (najleprze rozwiązanie)

te cymy różnią się tylko i wyłącznie ceną i wyglądem :)

 

EDIT 1.

W kolimatory i inne dodatki pobaw sie później, na razie załatw sobie replikę i pomyśl o jakiejś nowej gumce HU

Edited by leksi0r
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...