Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

torus13

Użytkownik
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kup używanego barretta ale spring i wsadź mancrafta jak masz 2,5k PLN na replike to może ci jeszcze starczy na jakąś komorę albo precke ale jak każdy mówi to jest jednak wielkie i jak nie jesteś dzikiem to będzie ci sprawiać problemy.
 2. Witam istnieją jakieś grupy/teamy/spotkania IPSC AA na dolnym śląsku w okolicach wrocławia,legnicy, wałbtzycha , świebodzic?
 3. Witam mam prośbę, do użytkowników m14 cymy, byłby ktoś skłonny na zrobienie zdjęcia komory hop up bez osłonki pokazujące wnętrze? Chcemy z kolegą zrobić mblocka do m14 ale nie wiemy, czy da rade byłbym bardzo wdzięczny.
 4. Witam skorzystam z tego, że jest podobny temat a mianowicie mam problem z ogniem pojedyńczym, po strzeleniu spust nie odbija wiem, ze jest to problem ułożenia spręzynki od kostki stykowej ma ktoś może gdzieś zdj jak powinnno to być ułożone? Widziałem kiedyś gdzieś je ale wygasło.
 5. Witam, mam taki problem a mianowicie po złożeniu repliki jest wszystko ok oprócz trybu single po strzeleniu spust nie odbija trzeba przycisnąć jescze raz wtedy cyknie i odbije gdzieś widziałem jak to naprawić ale zdj już wygasło jak można temu zaradzić?
 6. Możliwe rof jest duży jak da sie temu zaradzić?
 7. Witam mam taki problem a mianowicie moja replika mp5k podczas strzelania trybem auto ma zmniejszony zasięg(o jakieś 8m) czego to może być powód? brak szczelność?
 8. Witam mam pytanie czy jest jakiś pasujacy chwyt ris/ras do tych kałaszków najlepiej zeby był metalowy?
 9. Nie, nie przeszkdza mi to czapke mam zrobioną z juty osoba z odległości 2-ch metrów mnie nie słyszy jak ide.
 10. Całe masz zdj. http://imageshack.us/gal.php?id=q5SmktLm2dHekt_T0qI było nie widoczne dla osoby która stała jakieś 10m odemnie (byłem odwrócony plecami w pozycji kucającej)
 11. Mi starczyło 1kg nawet mialem jescze troche za dużo.
 12. Tak nadaje sie sam używałem do mojego ghillie.
 13. Mam takie pytanie to g96d jest jakąś kopią l96 g&g na gaz? Nigdzie nie moge znaleźć info. o l96 g&g.
 14. http://twjsklep.home.pl/pl/p/Rafia-Warkocz-1-kg/1148 zobacz tutaj w google masz dużo ofert.
 15. Narazie próby malowania mojego fn-a i glocka cymy. http://imageshack.us/f/547/0027ur.jpg/ http://imageshack.us/f/248/0026knk.jpg/
×
×
 • Create New...