Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy opłaca sie kupic replike z SRC ?


Recommended Posts

ej sorki ze sie wtrącę ale tu nie chodzi o CA czy jakieś inne mi chodzi o karabin który nie rozleci sie po 5 miesiącach mogę nawet nazbierac troche wiecej kasy na markowy ......wazne zeby strzelał :D a moze dołozyc na jakis karabinek GBB ;D?

Gbb nie kupuj jako nowy.

Możesz dozbierać do jakiegoś g&p, często są używane ne allegro po przystępnych cenach.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mudżyn, że tak powiem pieprzysz. Stare CA także złe nie były.

 

Poza tym, SRC odradzam osobiście. Bardzo ładnie wykonane zewnętrznie, solidnie i starannie, ale w środku to kupa. Szkielety SRC są po prostu żałosne - znajomy w ciągu 3 miesięcy 2 razy wymieniał szkielet, raz poszedł na stocku, a drugi na M110. Do tego wykonanie poszczególnych podzespołów GB również pozostawia wiele do życzenia. Jedyne co jest w środku fajne, to silnik.

To moja opinia ofc. oparta na tym co widziałem ;).

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Kolega ma SR4 gen III, praktycznie nówka, i powiem tak: Wygląda pięknie, strzela gorzej od mojego CM.037 - Kolega uszkodził gumkę hop-up przy odpychaniu lufy. Wg. mnie minusem jest to, że nie ma w zestawie aku - Koledze na Firefoxie 8.4v potrzymał jedna strzelankę.

Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...

Ja mam sr416 od niecałego miesiąca ale już moge coś o niej powiedzieć.Wygląda fajnie.Nie jest to jakieś badziewny stop gównolitu czy czegoś podobnego.Jest przyjemnie ciężka.Po tygodnou niestety z***** mi się rączka przeładowania.Nie otwiera się klapa itd.Następnie (przez moją głupote)popsuł się akumulator ale i tak chce wymienić.Rof jest przeciętny.Wszystko inne się trzyma ale do wymiany idą kable bateria i jakaś markowa sprężyna dla pewności żeby nie pękła i nie rozwaliła bebechów.Narazie tyle.Potem będe mówił co i jak.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...