Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Replika pistoletu Beretta M92 wykonana przez Tokyo Marui na zlecenie HFC 8O :roll:

 

Nie wierz we wszystko co czytasz, zwlaszcza "sklepom", ktore najwyrazniej same nie wiedza co sprzedaja.

Zaoszczedzisz 150-200 pln w porownaniu do Marui, ale napewno nie bedzie to produkt lepszy pod jakimkolwiek wzgledem i zapewne bedziesz potem plul sobie w brode, ze chciales "zaoszczedzic". Jesli cie stac na oszczedzanie to smialo kupuj ;)

Jedyna zaleta tego gaziaka to metalowy zamek i czesc szkieletu.

Link to post
Share on other sites

No coz, przeciez cuda sie zdarzaja, nieprawdaz :)

Moja opinia jest taka, ze czasem nie warto oszczedzac, zeby pozniej nie dokladac ;)

Jesli chcesz beretke to imho najlepiej kupic Heavy Weight KSC, ewntualnie 92F TM.

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=194

Tansze alternatywy to KSC/KWA:

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=837

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=839

W ostatecznosci moglbym wybralbac chyba KJ Works, ale przy cenie porownywalnej do KSC wybralbym zdecydowanie to drugie.

Link to post
Share on other sites

Taaak? A ktore to, bo najtansze beretki WA jakie znalazlem na WGC kosztuja 149$, czyli o jakies 50% drozej ni TM/KSC i jakies 90% drozej niz KSC/KWA :))

Zreszta w Polsce wybor mamy marny, a ceny WA olbrzymie, wiec dla kogos kto liczy sie z kasa i rozwaza zakup gaziaka HFC zdecydowanie odpadaja ;)

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz coś na broń podstawową zapoluj na używaną berette 92f KWA (nowej niestety juz kupic sie nie da) za okolo 200zl dostajesz regulowany HU wpasiony zasieg oszczednosc gazu ( w wersji bez BB) a jesli koniecznie chcesz nówke cewkę i chcesz zaoszczędić to kup soie cos z serii KSC/KWA różnią sie tylko brakiem oznaczeń (podobno).

Link to post
Share on other sites
Taaak? A ktore to, bo najtansze beretki WA jakie znalazlem na WGC kosztuja 149$, czyli o jakies 50% drozej ni TM/KSC i jakies 90% drozej niz KSC/KWA :))

Zreszta w Polsce wybor mamy marny, a ceny WA olbrzymie, wiec dla kogos kto liczy sie z kasa i rozwaza zakup gaziaka HFC zdecydowanie odpadaja ;)

 

mialem na mysli przytoczona przez ciebie zasade kup raz a dobrze :)

a o beretkach ksc sporo zlego slyszalem

Link to post
Share on other sites
Coś jeszcze ciekawego macie? bo jak nie to się i za ten wątek biore...

 

Za co sie chcesz brac? Narazie jedyny oftopik to twoj post. Nie popadaj w paranoje i daj ludziom dyskutowac. No chyba, ze mi pokazesz na tym forum analize dostepnych na chwile obecna w Polsce replik pistoletow marki Beretta, albo chociaz jakies opinie o Beretce produkcji HFC ;)

Link to post
Share on other sites

Chyba faktycznie lepiej brac "markowy" sprzet, zwlaszcza ze tej nikt nigdy nie widzial na zywo, pozatym pozbieram na AEG'a, a pozniej wezme jakiegos gaziaka na boczna.

 

Ale dowiedzialem sie ze kumpel z ekipy sobie zamowil ta beretke z HFC i jak przyjdzie to oblookam i napisze pare slow jak to dziala (ostrzegam ze bede mial tylko porownanie do wersj KWA ze stalym zamkiem, bo tylko takiego gaziaka mamy w teamie :) ).

Link to post
Share on other sites

Opis Beretki HFC można znaleźć na Redwolfie. Wersja full metal jest pododbno lepsza niż KJW. Wydaje się to logiczne, jako że jest to dokładna, bezczelna i nielegalna zrzynka z tokio marui + metalowy zamek i szkielet. Tylko ten kolor: drab olive :)

 

waga 1100g

310 FPS na green gazie

 

HG-199X-L.jpg

hfc_ps_fm92asviii.jpg

"HFC M92 M190 Special Force (Full Metal)

Built with a full metal body, this M92 from HFC is a bargain. The only plastic parts on this gun include the rubberized grips. Authentic drab olive color as used by the US Army. Internal mechanism exactly the same as Tokyo Marui's which means that upgrade potential is identical. Power right out of the box is impressive using TOP GAS / GREEN GAS at 310fps! Most impressive about this pistol is the sound and feel of the gun - this is the BEST SOUNDING full metal Beretta we have fired - with a VERY metallic clink on each recoil. The gun is also very heavy and solid, beating the KuanJu Berettas in realism and feel in every aspect. Comes in padded pistol case. Excellent value for money given the feel and performance! Highly recommended by RedWolf"

Link to post
Share on other sites

Tak samo bylo z Para .45tylko ze wnetrze jest w nim dokladnie takie samo jak w WA :D

Mialem na niego ochote bo za full metal trzeba zaplacic ok 100 $ a za zwyklego 80 $, ale najpierw musze pomyslec o jakiejs snajperce dobrej

 

EDIT : PRZEPRASZAM STRASZNIE, Para .45 na czesciach z WA robi KJW a a nie HFC

 

Pozdrawiam

Bocian

Link to post
Share on other sites

No wiec obiecalem kilka slow o wrazeniach z uzytkowania wiec cosik skrobne...

 

Bylem akurat u kumpla kiedy przyszla ladnie zapakowana paczuszka ze Snajper ASG. Po rozpakowaniu wydobylismy jeszcze ladniejsza od paczuszki walizeczke z bronia. Rzecz jest wykonana bardzo solidnie i pistolet w niej wydaje sie na tyle zabezpieczony, iż niepowinno mu się nic stać nawet gdy skrzyneczka z bronia niespodziewanie wyśliźnie się nam na beton (nawet z kilku metrow). :evil:

Po wydobyciu pistoletu z opakowania bylismy mile zaskoczni, porownujac do Beretki z KWA wykonanie jest na sporo wyzszym poziomie. ABS jest realnie lepszej jakosci i bron sie wydaje jakos solidniejsza, do tego wszystko ladnie powykanczane. 8)

Nadszedl czas na testy :) W odleglosci ok 5 m ustawilismy puszke po pifq marki zywiec. Strzal robil w pierwszej sciance sliczna dziurke i mocno wyginal nastepna. Po kilku minutowej zabawie zmniejszylismy dystans, ogien z <1m zaowocowal dziurawieniem obu scianek puszki! :twisted:

Z odleglosci 36m trafienie kumpla udalo sie 9 razy na 10 prob. Czyli po oswojeniu z nowym nabytkiem powinno byc jeszcze lepiej.

Co najprzyjemniejsze kazdy strzal mamy "dosmaczony" bardzo przyjemnym i mocnym kopnieciem odskakujacego zamka (wedlug mnie chyba tych fps'ow faktycznie dolozyli bo kiedy jakis czas wczesniej strzelalem z beretki TM, kopalo troszke slabiej).

 

Podsumowujac, za cene 349zl naprawde warto to kupic!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Na bardzo prestiżowej i niezależnej stronie Snowmana ukazał się test tej beretki w wersji full metal.

http://snowman.ascuk.net/hfcm9.htm

Snowman to prawdziwy guru pistoletów ASG, co tydzień strzela nowym Western Armsem, a o tej beretce wyrażał się bardzo pozytywnie. Waga większa niż w KJW, wykonanie podobno także lepsze. Skupienie na dystansie 6 metrów jak w najlepszych beretkach z WA.do tego 310 fps. Jedyny minus to nie oryginalne oznaczenia na broni - swoją drogą wolałbym, żeby lepiej niż nie wypisywali na zamku "AIR MODEL FIREARMS"/"READ INSTRUCTIONS BEFORE USE".

Link to post
Share on other sites

No to dorzucę swoje 3gr, choć dziś tą Berettę testowałem po raz pierwszy w terenie (wczoraj kupiłem), a i jest to mój pierwszy gaziak (wcześniej sprężyna).

 

Mówię o wersji full metal.

 

Dziś było koło zera stopni, strzelaliśmy się w Szczecinie kilka godzin. Replika sprawowała się dobrze, wystrzelałem z 6 magazynków. Nie zdażył się syfon (choć nie miałem okazji wystrzelać całego maga kulka za kulką), kule niosło dość dobrze (jak się zrobi cieplej, to zapewne wyciągnie te 300fps i dorówna większości stockowym AEG-om).

 

Zgadzam się z tym, co napisał Snowman, zamek nie zawsze zostaje w tylnej pozycji. Po prostu blokada nie chodzi dość swobodnie. Prysnąłem trochę smaru i już jest ok. Jest ciasno między szkieletem, a okładziną rękojeści, może pomogło by podpiłowanie czegoś, ale nie chce mi się tak kombinować.

 

Poza tym wszystkie pozytywne opinie się potwierdzają, więc nie będę już o nich wspominał. Jak na cenę moim zdaniem to bardzo dobry wybór.

Link to post
Share on other sites
Interesuje mnie jedna sprawa:

W  recenzji Snowmana beretka ma kolor "gunmetal grey" i na zdjeciach wychodzi trochę szaro-bronzowawo. Spust kurek i bezpiecznik są za to czarne. Na zdjęciach w tajgunie wydaje się być cała czarna.

 

Jak jest w rzeczywistości Viru?

 

Oprócz okładzin, spustu, kurka, bezpiecznika, wajchy do rozkładania, zwalniacza magazynka i magazynka, które są czarne, reszta jest szara. Dokładnie tak jak na zdjęciach Snowmana. Ale to też zależy od światła, czasem to podchodzi pod zieleń ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...