Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaki kamuflaż ?


Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szwajcarski tass 57 jest kozacki na jesień jestęś nie do zauważenia

http://armyworld.pl/product-pol-83-BLUZA-WOJSKOWA-SZWAJCARSKA-TASS-57-alpenflage-leibermuster-DEMOBIL.html

a cena za komplet 70 pln

na lato tylko flecktarn albo dpm nic innego nie jestem w stanie ci doradzić.

co tego cce wolisz z demobilu jak takie podróbki

pozatym mógłbyś mieć w cenie podanego przez ciebie cce f2. komplety tass 57 flecktarn i dpm

Link to post
Share on other sites

hmm domyślam się :happy: ale w lesie mieszanym, lub sosnowym suchym czy innej łące powinien zdać egzamin. Pytam bo jestem nowy w tej tematyce i poszukuję jakiegoś w miarę uniwersalnego munduru i wydaje mi się że coś w multicam'ie będzie lepsze nisz nasz rodzimy wz93 :icon_biggrin:

Edited by johny1mob
Link to post
Share on other sites

Fakt, jak jeszcze biegałem w UCP to kumple się ze mnie śmiali, że świecę się jak psu jajca. Raz udało mi się schować na tle dosyć starego budynku (w zasadzie stojących gruzów) i nikt mnie nie widział, nie miałem żadnego problemu ze ściągnięciem paru kolegów bez zostania zauważonym mimo, że patrzyli się w moją stronę. MC mam od dawna i jestem w trakcie testowania jego potencjału, jak narazie miałem go raz na strzelaniu w terenie gdzie występuje sporo suchych traw i mimo, że było dużo śniegu to i tak kumple mówili, że całkiem nieźle się to kamufluje. Oczywiście gdybym strzelał się w MC w ciemnym lesie to nie było by jz tak fajnie. Musisz sam zdecydować czy wasze miejscówki to głownie gęsty ciemny las, czy są też tam łąki, pola i miejsca gdzie jest dosyć jasno i nie ma zbyt gęstej roślinności. Sam mundur w kamuflażu to nie wszystko bo musisz nauczyć się między innymi obierać trasy odpowiednie do mundury czyli zamiast w WZ.93 lecieć prze łąkę lepiej jest iść na około przez las, w przypadku MC, raczej na odwrót.

Link to post
Share on other sites

hmm to jak w naszych warunkach sprawuje się multicam ?

Suchych trawach oraz lisciach

>>> KLIK 1 <<<

>>> KLIK 2 <<<

 

Wz jest dobrym kamuflazem pod warunkiem,ze ma plamy kontrastowe. Kontrastowosc plam na na glownie na celu rozbicia sylwetki a przez to oszukanie oka.

Wielokrotnie widzialem WZ w takim stanie,ze nie szlo odroznic zadnego kolrou procz tego, ze widniala tylko zielen oraz gdzie niegdzize czarna latka.

 

Btw- podaje jeszcze jeden przyklad dobrze uzytego kamuflazu :)

camo_ss.jpeg

Edited by johny13
Link to post
Share on other sites

 

 

właśnie widziałem te bluzy ale w innym sklepie, ale wydaje mi się że ten kolor zależy od oświetlenia przy robieniu zdjęcia :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...