Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pierwsza pompka


Recommended Posts

witam przeczytałem tu i tam i dowiedziałem sie że napoczątek dla osób z małym budżetem gracze asg polecają shotgun'y mossberga .

chciałem sobie zakupić ak 47 cymy cm.022 ale to shit podobno wiec wybór stoi pomiędzy mossberg 590 a 180 z łuskami który bardziej polecacie a może jednak ten ak ???

Link to post
Share on other sites

Mówiłem o M58 DE. Nawiasem mówiąc mp003 AGM też nie ma. (obie to repliki Mossberga 590)

 

To co podałeś, to firma GA. I nie Mossberg, tylko Remington (błąd w opisie na zbrojowni). Obczaj sobie to, przyda ci się (są recenzje gdzieś w środku tematu)

 

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/106466-shotguny-od-ga/page__pid__1459536__st__200#entry1459536

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

w takim razie jeżeli mossbergi są niedostępne to co wybrać tak do 100 zł aby mnie nie zawiodło ;D ??

 

a i właśnie czy jeżeli ktoś nie mam kasy a nie chce kupić elektrycznego badziewia po taniej cenie to czy z taką pompką można iść postrzelać na jakieś lepsze rozzggrywki asg??

Link to post
Share on other sites

w takim razie jeżeli mossbergi są niedostępne to co wybrać tak do 100 zł aby mnie nie zawiodło ;D ??

 

a i właśnie czy jeżeli ktoś nie mam kasy a nie chce kupić elektrycznego badziewia po taniej cenie to czy z taką pompką można iść postrzelać na jakieś lepsze rozzggrywki asg??

Co rozumiesz przez "lepsze rozgrywki"? Muszę cie zmartwić ale w starciu z normalnym tanim elektrykiem (np Cymka 0,28) taka pompka nie ma wiekszych szans...

Edited by artur52kh
Link to post
Share on other sites

ale czy chodzi tobie o tą cymke czarną czy ak-47

 

a jak bym zaryzykował kupno ak-47 cm.022 ? co myślisz o tym wyborze

albo to mój kumpel właśnie zakupuje ten model http://www.taniemilitaria.pl/sklep/product_info.php?cPath=49_34&products_id=782

 

 

No to pogratuluj kumplowi kupna badziewia, które rozpadnie się po kilku dniach użytkowania.

A kupno cm.022 nie jest ryzykiem, tylko czystym idioctwem - z góry wiadomo, że to g*wno.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...