Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gdzie? co? i jak?


Recommended Posts

Witam!

Wraz z bratem zamierzam zaczac zabawe w ASG. Jestesmy amatorami bo mamy pare replik sprezynowych i nigdy nie bylismy na zadnym zlocie , zawodach.

Pare pytan:

1. Czy do ASG sa przeznaczone tereny tak samo jak np. w paintaballu?? Czyli po prostu miejsca gdzie mozna przyjsc wykupic godzine i postrzelac sobie ze znajomymi??

2. Czy z sprezynowymi warto wogole sie pokazywac ?? Chodzi mi o porownanie z elektronicznymi replikami.

3. ASG w Poznaniu i okolicach, znacie jakies miejsce??

4. Jak wygladaja...obrazenia ;P Powiedzmy ze dostane w noge. Co musze udawac rannego?? Czy zalezy to od scenariuszu??

5. Bezpieczenstwo - musze miec pelne wyposazenie?? (stroj , okulary , kask) Jesli dostane na gola skore zaboli, ale niema prawa np, dojsc do krwawych obrazen ;P ??

6. Jak to jest z zasadami , czy kazdy ma obowiazek grac fair i wrazie gdy zostanie trafiony musi postepowac zgodnie z zasadami??

 

Wiem , ze niektore pytania brzmia glupie , ale naprawd eniemam zadnego oswiadczenia w tym.

Link to post
Share on other sites

1. Tak i nie. Można się przejść do lasu, znaleźć jakieś nieużytki (tylko bezpiecznie, najpierw zbadać teren!).

2. Ja biegałem z shotem rok czasu i jakiegoś skila już tam miałem więc nie ma problemu :)

3. ?

4. Zależy od scenariuszu ale przeważnie jak dostaniesz to schodzisz.

5. Jeżeli spotkasz się z terminatorem która ma srilion fps to może ,ale to nie takie poważne. Najważniejsze dobre GOOGLE albo okulary i nigdy podczas rozgrywki ich nie zdejmować nawet żeby wyczyścić czy co tam.

6. Tak, najlepiej by było ale nie ze wszystkimi tak jest :angry:

Link to post
Share on other sites

@ 1 - W Polsce jest kilka takich miejsc. Slyszalem o Krakowie i Gorzowie. Zwykle jednak gra się "po prostu w lesie".

@ 2 - Zależy od klasy tych sprężyn. Są gracze, którzy ze springiem potrafią naprawdę namieszać na polu walki. Ale z reguły wymaga to sporo doświadczenia. Jeśli jesteś nowicjuszem i przychodzisz ze sprężyną na spotkanie, gdzie ponad 95% graczy ma AEG'i - będziesz mieć bardzo trudno.

@ 3 - nie, bo to nie moja okolica. Poszukaj na regionalnym subforum Wielkopolskiego.

@ 4 - zależy od ustaleń w scenariuszu.

@ 5 - Gogle / okulary ochronne są bezwzględnie, obowiązkowo wymagane. Reszta zależy od Twoich upodobań. "Krwawe" obrażenia" - z reguł nie trzeba nikomu wydłubywać kulek ze skóry, ale parę razy plastry i woda utleniona mi się przydały...

@ 6 - Tak. Jeśli tego nie robi, jest oszustem. Jeśli zostanie przyłapany na oszukiwaniu, to ryzykuje, że ludzie nie będą chcieli z nim grać.

Link to post
Share on other sites

1. Tak są ale nie jest ich jakoś dużo lepiej znaleźć w okolicy jakiś teren i uzyskać pozwolenie od właściciela

2 Moim zdaniem warto dużo się dowiesz a później i tak radze kupić AEG

3 Jak widzisz nie jestem z Poznania to nie wiem

4 Zależy do scenariusza

5 OKULARY TO PODSTAWA !!! resztę jak uważasz . Jeśli dostaniesz z powiedzmy 10 metrów w skórę zaboli nieraz zdarzają się siniaki a czasem krew Ale zależy z kim grasz jeśli z doświadczonymi graczami to powie że nie żyjesz nie będzie strzelał

6 TA ZABAWA POLEGA NA UCZCIWOŚCI nie wyobrażam żebyś grał nieczysto za to mogą cie więcej już na strzelanke nie wpuścić

 

W dziale dla zielonych masz chyba możliwe wszystkie propozycje za ile co możesz kupić warte zobaczenia dla nowych

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...