Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Boyi też zbytnio nie pasuje do kategorii solidny, prędzej A&K, lub JG (zwłaszcza jako P&J i GFC). A że w chwili obecnej ich nie ma, to jeśli musi to być emka, to najlepiej markowy produkt, ale wtedy trzymać się z dala od ekonomicznych wersji i kupić tą "prawdziwą".

 

A sam AGM cechuje się sporą losowością - są egzemplarze marne, a są też bardzo trudne do zajechania (mam częsty kontakt z takim).

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites

W ogóle to poczytaj trochę kolego - dzisiaj się zarejestrowałeś. Jestem pewien, że nie zdążyłeś przeczytać wszystkich informacji na temat interesujących Cię replik w tym czasie ;). A są one bardzo dobrze opisane. Nie musielibyśmy się powtarzać.

Link to post
Share on other sites

Uzasadnij swoją wypowiedz, bo chciałbym wiedzieć czym się kierować. BOYI odpada, bo na temat tej firmy to tylko złe wypowiedzi są.

 

No to uzasadniam swoją wypowiedź tym, że u mnie w teamie są 4 emki: 1 agm, 3 boyi (w tym jedna pj)

 

Z agmem często pojawiały się problemy, już nie pamiętam jakie, więc właściciel szybko zamienił broń na kałacha boyi.

Z eMkami Boyi jedyny problem jaki był, to słabo podkręcający hop-up. Po wymianie gumki wszystko hulało jak trzeba, jak na tej klasy replikę.

 

Osobiści miałem wrażenie, że na wykonanie zewnętrzne AGMa było lepsze od Boyi, ale podkreślam, to tylko osobiste wrażenie.

Link to post
Share on other sites

W takim razie mam ostatnie pytanie. Czym tak naprawde różni się GFG03 JGF6604? Wiem, że GFG03 to o jedną generacje nowsze M4 JG od JGF6604. Ale jaka jest między nimi różnica, bo GFG03 kosztuje 250zł więcej! Napewno w parametrach GFG03 ma 20 FPS więcej, ale to nie ma znaczenia. Proszę o szybką odpowiedz, bo mogę teraz kupić broń za okazyjną cenę, a nie wiem którą.

Link to post
Share on other sites

@LogaN Popieram cię całkowice, mam juz swoją m16 p&j prawie rok i nic się złego na razie nie dzieje. Więc mogę ją polecić, lecz z tego co widzę to niema jej na taiwangun'ie ( z tego co wiem to tylko tam były na sprzedaż). Chyba że mogą być używane to poszukaj w komisie lub na allegro.

Link to post
Share on other sites

Narobiliście mi apetytu na emki od p&j ;). Napisałem maila do krakmanów może uda się "wyrwać" jakąś że świeżej dostawy. Najlepiej napisać do nich maila z zapytaniem o ten produkt jak zaobserwują zainteresowanie na pewno wznowią sprzedaż. O ile sytuacja w chinach [chodzi mi o fabryki asg] się unormuje. Bo p&J to ulepszone przez krakmanów chińczyki.

Link to post
Share on other sites
Guest bralisto

popieram logana ale zapomniał dodać KING ARMS lub classic army nie jest za bardzo solidne ale się nada

 

G&P jest pro ale dość trudno się załapać tanio.ja miałem farta bo trafiłem na m4a1 G&P z pasem nośnym dwu punktowym i z 4 magami(2mid-cap 2hi-cap)jeden był zepsuty. kupiłem go za 600zł!!!!!! to się nazywa fart co nie!!!!!!!!!!!??????????????????

Link to post
Share on other sites
Guest bralisto

http://allegro.pl/replika-sr-25-450-fps-p-j-systema-pokrowiec-i1395668732.html

oto link na smaczną P&J sr 25 450fps z 2-woma mid-capami i 3 hi capami z lunetą tacos baterią i z pasem taktycznym oto reszta inf.

 

- Replika SR-25 P&J FULL METAL

(cicha głowica tłoka, tłok, cylinder, dysza - SYSTEMA, lufa precyzyjna 6.04 Prometeus, układ MOSTET firmy GATE, Spręzyna SP140, prowadnica sprężyny podwójnie łożyskowana z dystansem, komora HopUp -CA, gumka hopUp Guarder, wzmocniony silnik P&J. Moc ponad 450fps, jedyna wada czasami zacina się selektor ognia trzeba wymienić sprężyne)

 

oto tele.i mail : Kontakt :

email: matikania@gmail lub bezpośrednio z allegro

tel. kom. : 880-556-924

 

goń się!

 

mam 10 lat i bym cię pojechał bo jestem mniejszy od ciebie i łatwiej mogę się kryć!

a na asg chodzę rok więc trochę mam dośwadczenia

a ty co masz aps z ebb i elektrycznym blow backiem ???

 

boisz się???

 

:cool:

 

czy sprężynowiec???!!!!!!!!!!!!! buhahahahaha

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...