Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z QR w kamizelce typu CIRAS


Recommended Posts

Witam.

 

Od dłuższego czasu mam problem z tą całą linką QR, gdyż wszelkie moduły są o nią zaczepione i nie wiem jak tą linkę zamocować, by te moduły nie odpadały mi kiedy ją używam na sobie.

 

Wiem, że wiele osób usuwa tą linkę i w jakimiś tam domowymi sposobami mocują wszystko razem.

 

Jednak to QR jakoś jednostkom bojowym typu USMC lub Navy Seals nie przeszkadza, więc jak oni to wiążą, mocują, że im to wszystko nie odpada?

 

 

Pozdrawiam Miszcz

Link to post
Share on other sites

Masz źle poprowadzoną linkę od szybkiego wypięcia.

Wrzuć tu jakieś zdjęcia

 

Lepiej jak byś mi mógł wytłumaczyć jak ma dobrze iść Drogi Bricie, gdyż ciężko zrobić dobrą fotkę.

Wolę napisać jak mam przeprowadzona ta linkę.

 

Linka jest przeprowadzona przez lewe ramię od góry w dół, gdy jest ten otwór w dolnej części z tyłu CIRAS'a to tam przewlekam tą linkę przez otwory do tych elementów.

 

Najlepiej, żeby ktoś sam przysłał jakieś fotki lub napisał co i jak zrobić.

 

Pozdrawiam Miszcz

Link to post
Share on other sites

Podoba mię się ten temat. Po co wy kupujecie kamzielki zintegrowane koledzy? Balistyki w nich nie nosicie, pocicie się niepotrzebnie - szkoda roboty. Kupujcie taktyczne lub chestrigi albo postarajcie się o miękkie wkłady i płyty w odpowiedniej wadze - choć wtedy pewnie nie będzie już zbyt wesoło.

Link to post
Share on other sites

Zamiast tych wkładów balistycznych, włożyłem sobie parę czasopism i waży ze wszystkim 4-5 kg.

Na prawdziwe wkłady mnie nie stać, więc wolę poczekać.

 

Co do tematach na WMASG, to wpisywałem CIRAS QR i nie wyszukiwało tego co trzeba.

 

No nic, przepraszam za kłopot i życzę miłego dnia.

 

Pozdrawiam Miszcz

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

4-5 kg z "wkładami" i magazynkami? Coś mało. Szczególnie jak na CIRASa. Wydając 5 baniek na kamizelkę Flyye/ PANTAC, kiepsko chodzić chociażby bez replik SAPI. Za tą cenę miałbyś porządnego chesta. Inna sprawa, jeżeli masz jakiś wymysł ACM, wtedy lepiej wkładów nie używać, bo kamizelka ich nie utrzyma.

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie stać Cię na prawdziwe wkłady (w sumie nic zaskakującego), możesz zrobić jak ja, mianowicie zamówić kopie u użytkownika nickiem Austin - mam od niego replikę SAPI rozmiar M i jestem bardzo zadowolony, waga odpowiednia, wygląd i profilowanie również, podobnie faktura. Spytaj go jak one są zrobione - na mnie zrobiło wrażenie. Napisy nie są jakieś fantastyczne ale i tak u 80% osób które widzą tą replikę oczy robią się okrągłe i 'łoo, masz prawdziwą!..'. Mam jedną (bo do chesta) i kosztowała mnie 55 zł z wysyłką.

 

Inna sprawa, że przeciętnie załadowany CIRAS z wodą, magami, BALCS i SAPI waży mniej więcej 20 kg..

Edited by czlowiek6
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...