Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

"spręż " MP5A3 TM zmiana sprężyny na jaką ???


Recommended Posts

Tylko jest jeden problem. Gdzie wstawić regulacje bo nad luba idzie ta „rurka” od naciągu.

Gumka HU raczej musi być twarda, ale wtedy w zimę nie będzie za dobrze podkręcać. Ale można zaryzykować sylikonową w końcu to nie AEG i kulki seria nie lecą:D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

myślałem nad tym, by śróba do regulaci była z boku pod kątem. wkręcana i wykręcana powinna odpowiednio działać. a może się mylę:) boję się jednego: że jak będzie regulacja ustawiona pod kątem, to hu będzie wtedy jakby bardziej z boku, niż na górze lufy. będzie wtedy podkręcał kulkę nie w górę a na boki....

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam

Chciałem stuningowac swoje mp5 poprzez wstawienie mocniejszej sprężyny. Zwracam się do tych, którzy wstawili sprężyny powyżej 200%.

Czy wzmacnialiście tłok w jakis sposób?? Jak to zrobić??

Czy wasze repliki wciąż żyją, ile wytrzymały, bądź ile juz wytrzymują??

Link to post
Share on other sites

Ja zrobiłem coś zupełnie nietypowego. Mianowicie kupilem uzywana mp5 ze sprezyna chyba od spas12 albo jakas inna, w kazdym razie mocniejsza od stockowej. Potem juz od siebie dodalem podkladke na prawde cienka od strony mocowania sprezyny (chyba prowadnicy) i grubsza 2-3mm od strony tloka i daje mi to zasieg skuteczny 40metrow (mierzone, po okolo 1500 kulkach nie widac zmeczenia na materiale), nie mierzylem na dluzszych odleglosciach, a teraz daje prec lufe 6,05mm/420mm i chowam ja w tlumiku, przez co mam zasieg na prawde skuteczny jakies 42-43 metry i mi to wystarcza, dopoki nie kupie m40a1 albo vsr10 :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

UWAGA :!: :!: :!:

Podczas upgreadu pewna czesc jest bardzo narazona na zniszczenie. mianowicie ta ktora laczy spust i tlok. chodzi o mocowanie wystajace z body (taki kuniuszek) i i drugi taki patyczek wystajacy z tej czesci. jest jednak na to sposob. jezeli cos sie zepsuje, to nalezy rozwiercic body w miejcu mocowania tej czesci, oraz przewiercic na wylot ta czesc i przelozyc prze ten otwory srubkei nakretka zakrecic po drugiej stronie body. jest wtedy prawie pewne ze to wytrzyma, jakies 99,99(9) % :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
długo strzelał na 260pdi;))) ale naprawiona jest i bede chyba opylał w niedalekiej przyszłości;].

A co sie posypało ?? Pękła ta wypustka co na niej sie tłok utrzymuje przed strzałem ?? W jaki sposób naprawiłeś replike ?? Czy rozwiercając tłok i wstawiając w to miejsce metalową śrubę ??

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie rób metalowych części. Nie ogarniam po co;) Części są naprawde wytrzymałe. Eksploatowałem bardzo intensywnie mojej mp5 a poszedł tylko ten cycuszek o którym cały czas mowa. Osobiście wydaje mi się, że metalowe bebechy to, że tak powiem, wywalenie pieniędzy w błoto. Chciałbym zauważyć ponadto że pod 260 pdi, był centymetr podkladki, jak nie 1.2 cm. Podciąłem lekko ten cycuszek co blokował tłok;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam ... mam problrm otóż potrzebny mi jest tłok do Mp5 A3 Tm-u ... jeżeli ktoś ma tłok , albo tłok ze spręzyną , badź cały komplet z cylindrem .... chętnie go od niego odkupię

 

Wiadomośc zostawiać na PM bądź

 

mail:koszkin@poczta.fm

 

Bo tunongowałem swoją giwerkę .. męczyłem się z oddzieleniem spręzyny od tłoka (gorącą srubą) i nic ... teraz przy naciąganbiu jest pewien zgrzyt (sprawa sprężyny bądź nadtopionych krawędzi wewnątrz tłoka ) dlatego szukam nowego tłoka

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Przy 260 PDI wyciąga sie coś koło 470 fps(szacuję tak przynajkmniej...) a nie miałem ŻADNYCH problemó z nmaciąganiem spręzyny.

 

SP150 to chyba odpowiednik 260PDI. więc jeśli zadasz sob ie troszkę problemu i poczytasz moje posty to dowiesz sie ile.... :roll:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...