Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

dzikki, ty mowisz o jakims adaptorze a ja mowie o bezposrednim zaladowaniu gaziaka magazynkiem CO2 a nie poprzez adaptory.

(Moze to adaptor powoduje, ze CO2 nie jest taki brutalny, w sumie nie wiem wiec sie nie wymadrzam)

 

No ja w kazdym badz razie bym nie probowal.

Z kolei wiem, ze full metal Beretta HFC jest przystosowana do CO2 (ta na green gas).

Link to post
Share on other sites

Jedyny problem tego modelu w moim wypadku to to że ucieka mi co2 i nie wiem jak się z tym uporać a rozkręcenie maga nie idzie mi choc potrafie sporo...:/ jeden nabuj maazynek to piszcie na forum. poza magazynkiem jestem zadowolony z mojego S&W 40 F

 

Jak ty piszesz ??/mod

Link to post
Share on other sites

Powoli topic zaczyna sie rozlazic w szwach.

 

Za chwile sam zapytam, ktory pistolet jest lepszt Hi Capa 5. 1 (460 pln) na GG czy Hi Capa 5.1 (650 pln na CO2. Znalazl ktos taniej?

 

A wracajac do tematu glownego i klaniajac sie do osob majacych doswiadczenie z obydwoma gazami w praktyce. Jak jest z "moca", predkoscia poczatkowa, obsluga-serwisowaniem, przy obu gazach? Ponoc (nie wnikajac w fizyke cial lotnych, mechanike prezycyjna, hydrodynamike, mechanike plynow - w koncu moze ktos podda sie hibernacji ze swoim ulubionym gunem ;) ) CO2 "mocniejszy", lecz czy az tak aby rezygnowac z GG?

 

Pozdr

Link to post
Share on other sites

Co2 jest zboczeniem w budynkach. Byłem świadkiem trafiania z replik napędzanych Co2 tzn Deserta i Sigmy z bliska, w takie miejsca jak palce, uszy - jest to zbyt bolesne. Owsze, jak ktoś chce gaziaka mieć jako swoją jedyną replikę , to niech bierze na Co2 - będzie dla niego lepiej.

Link to post
Share on other sites

dzikki ja widzialem takie trafienia. Z sigmy doswiadczenie -> 2 tygodnie krwiak na glowie :-/

kolega rozcieta warga +/- przestrzelona brew :-/

 

jak mawiaja sila sigmy = przedluzenie czegos nienapisze bo wulgaryzmow nie uzyje

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...